Seriály a filmy

14. listopadu 2013 13:27

E. Bozonová

Video: Co komu vadí? VyVolení si vyčetli, co se dalo

Každý má nějakou nectnost, která není druhým právě příjemná. Co komu vadí na duelantech Honzovi a Vladkovi? VyVolení jim vyčetli kdeco, a navíc to museli říct ve verších. Romana se tak rozjela, že dokonce začala rapovat.

Jedenáctý Duel se neúprosně blíží, takže další soutěžící opustí navždy Vilu. VyVolení měli tudíž poslední příležitost říct oběma soupeřům, co se jim na nich nelíbí. Romanu tentokrát posedla taková inspirace, že dokonce začala rapovat. Sice na hlavu obou soupeřů snesla spoustu výčitek, kupodivu ale vtipně a nebyla zlá.

Evina óda na Honzu

Lucka složila pro Vladka velmi dojemnou báseň, trochu moralizovala, nakonec však sklouzla k velmi drsným slovům. Eva se svěřovala světu s tím, jak slepě uvěřila a jak se ve Vladkovi zklamala. Na Honzu naopak složila oslavnou ódu. „Je hodný kluk, který se Vláda nebojí a jde osudu vstříc,“ finišovala. Pavlína mírně zkritizovala Honzu a na Vladkovu adresu připomněla starou pravdu, že nikdo není dokonalý.

Nadsázka versus urážky

Svůj názor si museli navzájem sdělit i oba soupeři. Vladko složil sarkastickou nadsázku na sama sebe a navrch přihodil něco málo o Honzovi a Vile. To jeho soupeř zase zapomněl na hranice slušnosti. Opět nenávistně chrlil urážky, kritikou Vladkova vaření počínaje a konče konstatováním, že znamená už jen starej svět. Slova, která volil, nám novinářská etika zapovídá použít. A holky mu za to ještě zatleskaly.

Jak VyVolení rýmovali? Mrkněte na video:

Další Zúčtování a Výzva už dnes v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se děje ve Vile? Sledujte Vilu živě dnes na Prima love ve 21:50!

Díky stroji času si Honza zahrál svého nepřítele. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.