Seriály a filmy

14. listopadu 2013 12:16

E. Bozonová

Vilu zachvátila vážná psychická choroba

Těžká nemoc, o níž odborníci tvrdí, že je prakticky nevyléčitelná, zachvacuje ve Vile s blížícím se Superfinále stále víc lidí. Terčem závisti, která díky hysterii přechází chvílemi až v otevřenou nenávist, je Vladko. Přece už jednou vyhrál, má všeho dost, tak proč by měl vůbec dostat šanci vyhrát!

Hrozící vyřazení ze hry těsně před cílem dělá s některými soutěžícími neskutečné divy. Nejčerstvější emocí je přímo gigantická vlna závisti namířená proti Vladkovi. Vítěz první řady VyVolených si dovolil soutěžit v show znovu, a navíc je stále ještě ve Vile. Jaká troufalost!

Nenávistný gang

Představa, že by mohl Vladko vyhrát podruhé, lomcuje především s Honzou, který už úplně ztratil glanc a nenávistně útočí. Jeho náladou se nakazila i Eva, jež se ze sexy baby proměnila v uštěkanou domovnici. Od úterní Výzvy řve a řve a není k zaražení. Dokonce už i drbně Romaně, která jí zpočátku přizvukovala, dochází, že její a Honzovo chování překročilo hranici veškeré slušnosti, a začíná se Vladka zastávat. Ze současného chování některých VyVolených lze tudíž soudit, že se ve Vile rodí v případě jejich prohry další adepti náročné psychiatrické léčby.

Vladka čeká masakr

Honzovu bojovnou náladu určitě ještě popíchne Thomasova návštěva ve Vile, která je plánována na čtvrteční večer. Vulgární urážky, hrubé výkřiky do tmy, nepodložené argumenty, to je obor, v němž jsou tito dva kámoši opravdu dobří. Hulvátství, šikana… jak ještě lze nazvat jejich chování? Jediné, co je ještě brzdí, je přísný zákaz fyzického násilí ve Vile. Vladka zřejmě čeká už dnes večer ještě další mimořádně náročná zkouška psychické odolnosti. Dokáže ji ustát?

Další Zúčtování a Výzva už dnes v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se děje ve Vile? Sledujte Vilu živě dnes na Prima love ve 21:50!

Stroj času ve Vile - VyVolení se vrátili do roku 2005. Podívejte se na video:

VyVolení zjišťovali, co všecho vědí o první řadě show i sami o sobě. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.