Seriály a filmy

8. listopadu 2013 17:48

E. Bozonová

Vladko a Regina – příměří v nedohlednu

Zpočátku byli rádi, že se vidí, nadšení však velmi rychle vyprchalo. Vladko trvá na tom, že se Regina ani trochu nezměnila, takže soužití s ní bude den ode dne náročnější. A Regina jakoby naplňovala jeho předpovědi.

První a poslední pokus o smíření se uskutečnil před zhruba 24 hodinami a od té doby vztah mezi Vladkem a Reginou naopak graduje. „Mezi námi něco je, už ten začátek mi dobil energii,“ prohlásil Vladko. „Na srandu jsi dobrá, ale už mám na tebe zeď. Rozloučíme se, půjdeme si pak svojí cestou.“ Regina sice prohlásila, že ji to mrzí, vzápětí však odešla v půli slova. Pomalu se totiž schylovalo k usmíření, a to zřejmě není její cil.

Monolog psychopata

Vzápětí se vydala na osamělou procházku po terase. Ráda by si dala jointíka, mluvila sama k sobě, ale hlavně ke kamerám. „Myslela jsem, že to dám. A nedám… Ten bude potřebovat zrcadlovou lekci, jinak se neprobere,. Tak mu ji dáme… Proč je tak tupej, chlap bezcitnej, co jde po love, a ještě si musí uhrát tu svoji jedničku…“ Regina dál mluvila na kameru, probírala jednoho VyVoleného po druhém. Plivala jedy… Pavlína černobílá, Vladeček je hňup, jeden z těch, díky kterému to tu vypadá, tak jak to vypadá… „Asi hlásím odchod. Nechce se mi tu ztrácet s ním energii, to nepotřebuju, dcera mně potřebuje víc. Zbytek uděláme přes net jinak. Nikomu nic nedocvaklo, ať si ten svět nechají. My půjdeme rychle domů, klidně dneska…“ Od té chvíle vztah mezi Vladkem a Reginou dál graduje. Čeho se ještě dočkáme?

Desátý Duel již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

I mytí zrcadel se může proměnit v erotický zážitek, zvlášťkdyž se do toho vloží Vladko. Podívejte se na video:

Jak se zbavit zlého ducha, který ovládl Vilu VyVolených? Mrkněte na video:

Honzu přemohla závist a vytáhl do boje proti Vladkovi. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.