Seriály a filmy

18. listopadu 2013 13:09

E. Bozonová

VyVolení po 20 letech? Všichni za vodou!

Nepravděpodobné se stalo realitou – poslední čtveřice VyVolených se sešla po dvaceti letech. Do této hry všichni vložili kus fantazie i doposud nesplněných přání. Jaké mají představy o své budoucnosti?

Po dvaceti letech od Velkého finále přivítala hostitelka Lucka VyVolené z poslední čtveřice na své syslí farmě. A přestože byl listopad 2033, brzy bylo vše při starém. Zatímco si Romana povídala s Luckou, Vladko a Pavlína je začali pomlouvat.

Romanin zlatý důl

Romana žije v Japonsku. Dostala mimořádnou nabídku, protože v zemi vycházejícího slunce dělají sushi jenom muži. S manželem jsou stále spolu, díky Romaninu byznysu ale nemusí pracovat, a tak žije s dcerou v ČR. „Celou rodinu živím, i bráchu. Mě to baví,“ prohlásila. „Jsem tam víc obdivovaná než kritizovaná.“ V sushi baru peče české koláče a má tolik peněz, že neví, co s nimi.

Lucčin zvěřinec

Potrhlá milovnice zvířat svou vášeň neopustila, jen poněkud rozšířila záběr. Jako první představila ostatním VyVoleným cvičenou blechu Amálku. Se svým bleším cirkusem jezdí po celé Evropě a kvůli bleším přebornicím ani nepije alkohol. „Žijí na mém těle, pijí moji krev, a pak by se motaly,“ vysvětluje svou abstinenci. „Jé, Vlado, líbí se jim tvoje vlasy,“ začala mu vybírat blechy ze stále stejně bohaté, jen lehce prošedivělé hřívy.

Pavlína v izolaci

Zato Pavlína dál žije ve Vile, z níž prý osmnáct let nevystrčila nos. Má dvojčata, která však ven vycházejí. „Mám ve Vile celou rodinu,“ pustila si fantazii na špacír. „Mám tu bioskleník, gogo tanečnice, karaoke – tím si vydělávám. Mám tu lidi zvenku i informace, ale dnes jsem venku poprvé a ráda se vrátím zpět,“ dodala plavovláska, která si zřejmě už neumí představit život bez dobrovolné izolace.

Seriálová hvězda

Vladkovi se splnil sen, natáčí ve Venezuele nekonečný seriál. „Je pravda, že v třetím dílu hned zemřu. Potřebujeme podporu,“ přiznal, a tak mu Romana hned slíbila sponzorský dar, ty prý dává ráda. „Na tiky je nejlepší tohleto,“ radil afektovaný Vladko názorně a dával si na tvář kolíčky. „Venezuela jde dopředu. Ale ty to, Romano, nepotřebuješ, tys byla vždy baculatější.“

Co je nového u VyVolených? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Velké finále nadohled, další Zúčtování v úterý večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Hádky mezi Romanou a Vladkem už překročily všechny meze. Mrkněte na video:

Na VyVolené doléhá samota, takže kdejaká pitomost přijde vhod. Koukněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.