Seriály a filmy

11. září 2013 16:24

E. Bozonová

VyVolení si vyzkoušeli tiskovku z obou stran

Tréninkem na budoucí komunikaci s médii prošli všichni VyVolení. Zahráli si na nezávislé novináře a vzájemně se zpovídali na improvizované tiskové konferenci. Současně si o soupeřích dělali poznámky, z nichž se dozvídáme, co si o sobě navzájem myslí.

Jak vidí VyVolení své soupeře:

Romana chce být podle Mirka pozitivní, hodná a milá. Nenávidí, když ji někdo obviní, a přitom dělá to samé. Martin i o ní myslí, že je velice lidská a velká bojovnice. Nemá problém říct svůj názor a nebojí se konfliktů. Naopak podle Evy si nevidí do úst, je sobecká a utiskuje ostatní soutěžící svým projevem i povahou.

Tomáš podle Martina říká pravdu do očí, jeho největším rivalem je Vladko. V poslední době změnil své chování a snaží se projevit jinak než na začátku. Vladkovi se zdá, že lidi stále opíjí rohlíkem. Zajímalo by ho, jestli si myslí, že je stále přesvědčivý. Zdenča tvrdí, že je sice urážlivý, ale umí hezky pohladit a povzbudit.

S Evou by podle Mirky odešel z Vily humor. Vladko jí poslal vzkaz: Myslím si, že se celý život setkáváš s pojmem, odpusť, hloupá blondýna.

Pavlína se podle Martina chce zviditelnit a netají se tím, že přišla vyhrát hlavní cenu. Má ve Vile velkou podporu své přítelkyně, ale myslí si, že je to její nevýhoda. Zdenča si o ní myslí, že plní úkoly roztomile a má super gesta.

Mirka je podle Evy sebekritická, pomalejší a bude jí dlouho trvat, než se otevře. Podle Ládi je tak pomalá, že se možná ani nestačí za celou show projevit.

Lucka podle Ládi předává ostatním pozitivní energii a venek pro ni momentálně neexistuje. Vyčerpávají ji však hádky. Romana si o ní myslí, že se opravdu cítí ve Vile jako doma.

Vladko podle Evy dobře zná svou cenu a je rozhodnut podruhé vyhrát. Díky výhře by si rád splnil sen – konečně hrát divadlo. Podle Zdenči si myslí, že hraje svou roli soutěžícího dobře, ale pravda je jiná.

Nikol působí podle Mirky přirozeně a dokáže VyVolené organizovat. Zdenča si o ní myslí, že je cílevědomá a šíleně ukecaná.

Láďu podle Zdenči pohltí nervozita, když má mluvit přede všemi. Eva si myslí, že s jeho odchodem by se výrazně snížil inteligenční kvocient ve Vile.

Martin je podle Zdenči záhadný muž a škleboň. Mirka si o něm myslí, že je ve skutečnosti úplně jiný, ve Vile si nasadil masku.

Zdenču podle Ládi ostatní utlačují, bojí se, aby nebyla trapná. Její úsměv by mu ale ve Vile chyběl.Podle Martina se zatím projevila snad jedině svou urážlivostí. Většina soupeřů ji považuje za velmi nenápadnou.

Zprávy z Vily na Primě dnes v 19.40!

Nenechte si ujít Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Druhá výzva na Primě ve čtvrtek 12. září ve 20.15!

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.