Seriály a filmy

9. září 2013 15:24

E. Bozonová

Další Zúčtování již dnes! Pošlou VyVolení do Duelu opravdu Thomase?

Sotva se soutěžící vzpamatovali z vyřazení El Nina a tajemného zmizení Petra Zvěřiny, čeká je další důležité rozhodnutí. V dnešním přímém přenosu rozhodnou, koho už dál mezi sebou nechtějí. Nenechte si ujít další Zúčtování na Primě dnes ve 20.15!

Už dnes dostane další VyVolený od svých soupeřů Černého Petra a bude mít dva dny na rozhodnutí, koho si zvolí za soupeře do pátečního Duelu. Zatímco při zúčtovací „rozcvičce“ dopadl nejhůř Martin, v prvním opravdovém Zúčtování VyVolení většinou nerozhodovali sami za sebe. Dvě třetiny z nich vyšly vstříc El Ninovým prosbám, že chce domů. Za takový přístup taky dostali pořádný „kouř“ od superbosse Petra Zvěřiny, který jim vysvětlil, jak se mají při Zúčtování chovat.

Žhavý kandidát

Nejméně oblíbeným je momentálně ve Vile Thomas, rozhodně to však neznamená, že při zítřejším rozhodování opravdu dostane nejvíc palců. VyVolení si už totiž konečně uvědomují, že jsou ve hře, v níž se hraje o vysněných pět milionů. A tak do hry vstupuje taktika a výsledky dnešního večera nás mohou pořádně překvapit.

Jak druhé Zúčtování dopadne? Nenechte si ujít přímý přenos na Primě v úterý 10. září ve 20.15!

Video: Jak se ve Vile tvoří tábory... Kdo s kým hraje a proti komu?

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.