Seriály a filmy

9. září 2013 08:59

E. Bozonová

Video: VyVolení taktizují. Blíží se totiž Zúčtování!

Video: Ilustrace - kdo proti komu jede a kdo s kým naopak "peče"? Sledujte video! Stmelení celku Petrem Zvěřinou se rozpadlo vzápětí po jeho odchodu z Vily. VyVolení se houfují jako na letním táboře. Na silné jedince se nabalují slabší, začínají vymýšlet taktiku do úterního Zúčtování. Zúčtování sled

VyVolení jako by se nechali inspirovat aktuální politickou scénou, na níž se před předčasnými volbami začínají také vytvářet různé frakce. Nejsilnější kolem sebe soustředil Vladko – pod jeho křídla se pomyslně stulily Mirka, Pavlína, Nikol a dokonce i energická Eva. Vladko je totiž přesvědčen, že finále letošních VyVolených budou konečně holčičí bitvou. Své ovečky shání do houfu, byť poměrně malého, i Thomas, z původního fanklubu mu už zbyli pouze Zdenča a Martin.

Průběh zítřejšího Zúčtování spolu řešili i Lucka a Láďa, kteří už tvoří stabilní dvojku. Romana a Mirek zatím zůstávají tak trochu separé, což nabídlo Evě příležitost rozehrát akci proti Romaně, kterou fakt nemá ani trochu ráda. Napomohla jí k tomu hra, při níž měli VyVolení vyjádřit tancem nejprve sami sebe a poté toho, koho nemají rádi a koho naopak rádi mají. A už holky pomlouvaly a pomlouvaly… Není divu, že se Romana drží spíš kluků.

Video: Ilustrace - kdo proti komu jede a kdo s kým naopak "peče"? Sledujte video!!

Současné rozložení sil vydrží ve Vile maximálně pár dní. S postupným úbytkem VyVolených ve Vile se budou soutěžící přelévat mezi jednotlivými tábory podle toho, které "kamarádství" se jim bude zdát momentálně výhodnější. Vývoj názorů jednotlivých soutěžících budeme důsledně sledovat a o každé změně obratem informovat.

Jakou taktiku kdo vymyslí? Sledujte další Zúčtování na Primě v úterý ve 20.15!

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.