Seriály a filmy

16. září 2013 11:43

Iveta Zábová

Důležité Zúčtování už dnes večer! Půjde Thomas, Romana a nebo nemastná neslaná Barbie Zdeňka?

Po rozverném víkendu plném hrátek s Emilem začíná na VyVolené znovu doléhat realita. Režim reality show je neúprosný, takže už dnes budou muset opět rozhodovat, koho mezi sebou dál nechtějí. Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu již dnes ve 20.15 na Primě!

Poměr sil ve Vile se neustále mění. Tábor „vladkovců“ sílí a zdá se, že Vladkovi odpůrci budou tento týden mimořádně ohrožený druh. Zřejmě to došlo i Thomasovi, který jako by se probral z letargie. Snaží se o vstřícnost, zapojuje se do všech her, plní úkoly málem s nasazením života. Jediné, čím si neustále zhoršuje image u ostatních VyVolených, je vztah se Zdenčou, který zjevně nabírá na obrátkách.

Romana na nervy

Další ohroženou je bezesporu upovídaná Romana, jejíž nálady se mění jako dubnové počasí. Poslední dobou překvapivě ubrala na decibelech a její nervy pracují tak intenzivně, že jí dokonce o víkendu vyvolaly vážné žaludeční potíže, s nimiž skončila na ambulanci v nemocnici. U soupeřů dokázala vzbudit takovou lítost, že ji dokonce její úhlavní protivnice Eva ošetřovala a hýčkala. Rozhodně to ale neznamená, že by zakopala válečnou sekyru.

Kdo půjde do Duelu?

Dalšími adepty jsou sice Lucka s Ládíkem, vzhledem k jejich oblíbenosti a nekonfliktnosti však není moc pravděpodobné, že by na ně při „palcování“ došlo už tentokrát. Našim soutěžícím však začíná pít krev i Zdenička! Koho VyVolení pošlou do třetího Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Zúčtování v úterý 17. září na Primě ve 20.25!

Video: Další díl Tábory 3, kdo s kým peče a proti komu? Sledujte animaci!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.