Seriály a filmy

31. října 2013 19:56

E. Bozonová

Lucka dodržela slovo – do Duelu s ní půjde Jafar!

Další nesmiřitelní soupeři se utkají v pátek v devátém Duelu. Lucie, která se rozhodla pomstít Nikol, a navíc nemůže brblavého obra ani cítit, dodržela slovo. V přímém přenosu se tudíž utká s Jafarem. Sledujte přímý přenos jejich souboje v pátek na Primě ve 20:15. A hlasujte pro svého favorita!

Jen pár minut po Zúčtování Lucie prohlásila, že Jafarovi vítězství nad její nejlepší kámoškou z Vily nedaruje. Navíc si prý vysloveně přála jít do Duelu právě tento pátek. Kalendář říká, že bude 1. listopadu, a tudíž tři jedničky v datu. Právě tento den slaví Lucčina maminka narozeniny a okatá zrzka prý cítí, že jí to nemůže přinést nic jiného než štěstí.

Infarktové překvápko

Jako každý čtvrtek i tentokrát přivítala moderátorka Tereza Pergnerová ve studiu hosta. Tentokrát jím byl vyřazený Thomas, který některým bývalým soupeřům dodnes leží v žaludku Jeho příchod do Vily, byť pouze prostřednictvím obrazovky v obýváku, vyvolal velmi napjatou atmosféru. Pro každého z VyVolených měl totiž připravenou jednu otázku a ani trochu je nešetřil. Nejvíc si brousil zuby na Vladka, ten však jeho požadavek, aby předvedl své spodní prádlo v přímém přenosu, ustál s noblesou.

Adepti na Duel

Bez ohledu na zelené či modré šátky pak měli VyVolení prozradit, koho by si právě dnes zvolili za soupeře do Duelu, kdyby byli na Lucčině místě a obsazení pátečního Duelu by záleželo na jejich rozhodnutí. Tři by zvolili Vlada a tři Jafara. Lucie zvolila Jafara, který přišel o modrý šátek imunity, protože zapomněl, že ho musí neustále nosit na viditelném místě, a tím jí tuto možnost nabídl jako na stříbrném podnosu. Koho z nich máte radši, Lucie nebo Jafara? Koho chcete vrátit zpátky do hry? Hlasujte pro svého favorita!

Sledujte nás už za chvilku ve Vile živě na Prima love!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

Pro Lucii posílejte SMS ve tvaru LUCIE na tel. č. 906 02 03

Pro Jafara posílejte SMS ve tvaru JAFAR na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013 hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stráncehttp://iprima.cz/vyvoleni po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránkuhttp://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

Sledujte v přímém přenosu dění u VyVolených Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Co si o Jafarovi myslí Regina? Koukněte na video:

Chcet znát Lucčinu zpověď? Mrkněte na video:

Vladkovo legendární křeslo čekal tragický konec. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.