Seriály a filmy

31. října 2013 11:51

E. Bozonová

Jafarovi narostla ramena, pošle prý domů dalšího drzouna!

Po osmém Duelu, v němž Jafar překvapivě zvítězil nad Nikol, je jeho pozice v očích fanoušků nekonečným tématem ostatních VyVolených. Jafarovo sebevědomí totiž narostlo do neuvěřitelných rozměrů. Cítí se jako jediný borec, kterého přímo žerou mámy od rodin. Co prý proti němu zmůžou drzé slečinky?

Na rozdíl od Pavlíny, která téma Jafar odmítá s ostatními řešit, ho Eva a Vladko neustále rozebírají. A občas se k nim někdo přidá. Otázkou je, koho ze svých protivníků už Jafar prokoukl. Nakolik svými soupeři opravdu pohrdá a kdo ho má ve Vile rád. Pokud vůbec někdo. Každopádně VyVolení velmi brzy odhalili jednu jeho velkou slabost – sebemenší kritika se ho tvrdě dotýká a neumí ji přijmout. V ten okamžik je nepříčetný a nedokáže se ovládnout.

Naštvaná blondýna

Doslova plné zuby už má arogantního golema Eva. Tvrdí, že ho prokoukla, a jestli se Lucka nevrátí v pátek z Duelu, do něhož zřejmě vyzve právě Jafara, tak mu to nedaruje. „Nemám ráda, když mě někdo prezentuje jako chudáka,“ rozčílila se. „Nechci být litovaná a nejsem chudák, svou situaci zvládám.“

Romanka vlezdoprdelka

Romana vyslechla Evinu debatu s Vladkem, aby vzápětí zamířila s čerstvými informacemi přímo k Jafarovi. „Ty lidi to tu žerou,“ zkritizoval s despektem soupeře Jafar a Romana mu hned dala zapravdu. Prý je také zklamaná. A ukřivděná. Jafar jí přizvukoval a vyhrožoval všem, co mu při palcování ukřivdili, když řekli, že se stále válí na gauči a nic nedělá. A Romana zvolila poněkud nečestný způsob sebeobrany před jeho zlobou – od té chvíle mu jen oddaně přizvukuje, a když Jafar začne pěnit, jde mu raději z cesty pod heslem Hlavně na sebe neupozorňovat!

Jafar ještě povyrostl

Jeho 205 centimetrů je prý málo, po vítězství nad Nikol nám Jafar ještě povyrostl a příšerně machruje. Myslí, že jako chlap má v soutěži výhodu, protože u obrazovek sedí mámy od rodin a sledují, jak se ve Vile rve chlap v jejich věku, možná sympaťák, a proti němu slečinka, jejíž „parametry“ ony už nikdy mít nebudou, a ještě má nosánek nahoru... „V pátek pošlu domů dalšího drzouna a udělám znovu svou velkou show, kterou jsem udělal už při prvním Duelu,“ prohlásil. Prý tam nějaká byla. Zaregistroval ji vůbec někdo?

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy, ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Sledujte v přímém přenosu dění u VyVolených Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Vladka postihla tragédie, přišel o své houpací křeslo. Zachrání ho někdo? Koukněte se na video:

Trápí vás stres? Zamotejte ho do magického klubíčka jako VyVolení! Podívejte se na video:

Když se Vladko a Romana rozjedou, zvukaři zoufale strhávají sluchátka. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.