Rekapitulace VyVolených: Vladko radí

Další Rekapitulace VyVolených proběhla na Prima love v pondělí ve 21.20. Z vily se tak trochu stala gay poradna a zasmušilý Vladko už se na obyvatele vily tak pesimisticky netváří!

Vladko ještě v sobotu tvrdil, že to s mladíčky nebude žádná legrace. Vzpomínal na svoje první VyVolené a nemilosrdně je vyzdvihoval nad těmi novými. Postupem času ale mění názor. Hlavně na jeho novou kamarádku Lucii. Té tvrdil, že vybočuje z šedé masy nemyslících VyVolených. Lucie je ale bránila. Změní Vladko názor i na ostatní?

Propařená neděle a pěkná ostuda

V neděli se konečně začalo něco dít. Party byla bohatá, popíjelo se a hlavně diskutovalo. Láďa se přiznal, že ještě neměl partnera. Vladko se toho chytil a Láďovi nezběhlému v seznamování udílel rady jako malému školákovi. Vypadá to, že si Vladko začíná zvykat. Za to Lucie si uřízla pěknou ostudu! Tak trochu se jí nepovedlo v noci opilé trefit na toaletu, i když možná se o to ani nepokoušela....

Po cvičném vyzařování, které si z nudy VyVolení udělali, se Martin začal také konečně trochu snažit. Jak? Na to se můžete podívat na Prima Play:

Rekapitulace na Prima love můžete vidět takto:

pondělí + středa: Rekapitulace od 21.20 hod.

úterý + čtvrtek: Rekapitulace od 21.50 hod.

Pátek + sobota: Rekapitulace vždy po hlavním filmu

Sledujte, co se děje ve vile právě teď na webu VyVolených!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.