Seriály a filmy

12. září 2013 10:50

E. Bozonová

Romana žhavou kandidátkou do Duelu? Eva už ji nemůže ani slyšet!

Neustálé invektivy mezi Evou a Romanou několikrát vyústily v pořádnou hádku. A ta poslední opravdu stála za to! Od té doby už Eva odmítá Romaniny nekonečné tirády poslouchat. Bude její odpor tak silný, že si Romanu zvolí za soupeřku v Duelu? Sledujte Výzvu dnes ve 20.15!

Hysterický řev ve Vile už dávno není jen výsadou Vladka. Předvedla ho několikrát i Romana, a dokonce do takového stavu dokázala vytočit svými připomínkami i Evu, která už ji nemůže vidět ani slyšet. A aby si zajistila trochu klidu, dokonce si ucpala uši tampony.

Žhavých kandidátů do dnešní Výzvy je však ve Vile víc. Diváci tipují, že by si Eva mohla vybrat i Thomase, který už pije taky krev kdekomu. VyVoleným vadí jeho arogance, suverénnost, neochota přizpůsobit se a problémy, které jim působí laxním plněním úkolů. Thomas prohlašuje, že má nárok mít, či nemít na něco náladu. A dokonce to i obhajoval svým věkem!

Výzva s překvapením

Eva nevyužila nabídky vzdát se funkce bosse a zdá se, že je pro dnešní Výzvu nabitá energií. Jediný, koho volit nemůže, je Vladko, jenž má po minulém Duelu imunitu. Jakou ale zvolila taktiku, těžko říct. Může se uchýlit i k výzvě slabého soupeře, aby si zajistila návrat. Kdyby například porazila v Duelu Zdeničku, oslabila by tím do budoucna i Thomase. Silnější se může cítit i vůči Lucce či Láďovi, už by to ale znamenalo riziko, protože nedokáže posoudit, nakolik se tito dva zalíbili divákům.

Dnešní Výzva bude rozhodně napínavá a plná překvapení. Kromě výsledku Eviny volby soupeře si totiž Tereza Pergnerová připravila pro jednoho z VyVolených obrovské překvapení a ve studiu přivítá zajímavé hosty.

Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy na Primě dnes ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.