Seriály a filmy

16. října 2013 18:04

E. Bozonová

Sedmá Výzva ve čtvrtek. Koho vyzve Láďa do Duelu?

Další Výzva, která se uskuteční ve čtvrtek, bude nejspíš patřit k nejdramatičtějším celé čtvrté řady VyVolených. Ze situace ve Vile totiž nelze vůbec odhadnout, koho zúčtovaný Láďa vyzve do Duelu. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20.15!

Poprvé v historii této řady show snad jen nová soutěžící, věštkyně Zdena Regina, dokáže vyčíst ze svých tajných análů, kdo se stane Láďovým soupeřem v pátečním Duelu. Tentokrát Vilou nelomcuje žádný vyhraněný spor a Láďa se tváří jako tajemný hrad v Karpatech. Po Zúčtování mu překvapivě narostla ramena. Prohlásil, že se do Duelu těší, jako by přesně věděl, nad kým může hravě zvítězit v souboji a diváckou přízeň a návrat do Vily.

Rady a porady

Nikol se bojí, že si Láďa vezme do Duelu Honzu, Eva má zase strach o Pavlínu. Je přesvědčena, že při Zúčtování říkal u tabule něco jiného, než opravdu cítí. „Chtěla bych teď vidět Láďovi do hlavy,“ povzdychla si. Lucka zřejmě po pondělní hádce znejistěla, a tak odstartovala sebeobranu a poradila mu, aby zvolil Pavlínu. Nikol mu zase doporučila Romanu. Předmět jejich zájmu však rozhodně má svou hlavu, současně ale také strach z prohry, který se snaží zakrýt machrováním. Na koho vsadí ve čtvrtek svvou další budoucnost v celé reality show?

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Ve Vile přistáli mimozemšťani. Budete jim rozumět? Mrkněte na video:

Když jde o erotické hrátky, nenechají se VyVolení dvakrát pobízet. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.