Seriály a filmy

12. října 2013 17:48

E. Bozonová

Video: VyVolení škemrali: Kapříku, splň mi tajné přání!

Vyzdobit celou Vilu vánočně, uvařit slavnostní večeři, a ještě vlastnoručně vyrobit dárky pro soupeře, to už dá pořádně zabrat. Navíc museli VyVolení vyřešit dilema, co se živým kaprem. Zabít a sníst, nebo mu darovat život, a na oplátku požádat o splnění tajných přání. Vyhrála druhá možnost.

Vánoční výzdoba Vily se stala nejpříjemnější prací dne. U dveří na terasu postavili jako strážce pohody obrovského plyšového oba. Honza zdatně šplhal po výškách, rozvěšoval girlandy s barevnými kouličkami po celém obýváku a Nikol mu zdatně asistovala. Thomas pečlivě navazoval špagátky na ozdoby, Lucka se sama jmenovala hlavní designérkou vánočního stromečku. Zkrátka pohodová práce, u níž nepadlo jediné ošklivé slovo. Všichni se pak vystřídali u výroby vánočních dárků – každý podle svého vkusu vymaloval některému svému soupeři tričko, a navíc dárek pečlivě zabalil.

Co bude k večeři

Na loupání obrovské hromady brambor se vrhla Romana, hned poté co zjistila, jaký večer Vilu čeká. Samozřejmě na bramborový salát. Ale co k němu? V plastové přepravce e sice cachtal kapr, nikomu se ale nechtělo připravit ho o život. Namísto zabíjení mu dopřáli víc místa a vzduchu ve vaně a meditovali, co s ním.

Kapříčku, mám k tobě prosbičku…

I když Honza zpočátku prosazoval v zájmu žaludků VyVolených kapří popravu, nakonec bylo rozhodnutí o jeho ušetření jednohlasné, i když v tomto případě zbýval k slavnostní večeři jenom bramborový salát. A co si přáli?

Romana: Ať je moje rodina zdravá.Vladko: Ať mám mámu co nejblíž u sebe a stejně tak i přítele. To se mi nesplní, ale budiž.Sabina: Šeptala mu, že ji něco trápí a bolí…Thomas: Měl jsem připravenou řeč, ale má to být tajné přání. Mám jediné – vrátit se z Duelu. Co myslíš? To bych hrozně chtěl.Nikol: Přeju si, abych byla slavnou herečkou a abych hrála v Hollywoodu. Tak jo, nerozčiluj se, já vím, že to nejde. Ať vyhraju tuhle soutěž. Ne? Tak já nevím… Můžu si přát, ať mám skvělýho partnera. To jde. Jo? Tak dík. To není sice nejlepší, ale… Proč jsi tak skákal na ty moje přání? Jsi zlej, nesnáším tě JHonza: Nic nepotřebuju, chci, aby to všechno zůstalo tak, jak to je.Láďa: Nazdar, nevím, zda je tajné, ale bylo by fajn, kdyby sem přišel na návštěvu jeden známej. Pak bych tě taky rád zblajznul, ale to první je asi pravděpodobnější. Nununu, budeme si hrát, jsi hodnej kapr, nekousni mě, hiii, … Papapa, splň aspoň to, že tě uvaří.Eva: Přeju si vyřešit problémy , abych mohla v klidu dejchat. Abych byla zdravá a všichni okolo. Abychom se k sobě s Lukášem vrátili. Aspon že u mě nemáš epileptickej záchvat.Lucka: Co bych si tak mohla prát, než aby pejsci přežili ve zdraví a nebyli tlustí jako já minulý týden. A čekám na tu big love, tak se koukej snažit.Zdeňka: Přeju si zdraví i okolo, mít kde bydlet, mít kamarády a aby se to, co je rozjetý, povedlo.Pavlína: Mám víc tajných přání. Vyhrát soutěž a pořídit rodině vše, zpívat v divadle a abych z této soutěže vyšla bez psychické újmy.

Podívejte se, jak se VyVolení rozloučil s kouzelným kaprem:

Definitivní sbohem

S vyděšeným kaprem se VyVolení obřadně rozloučili a vrátili ho v přepravce do zásobovačky. A tam na ně čekalo překvapení. Štáb ocenil jejich útlocitnost a živou rybu s nimi vyměnil za maso na vepřové i kuřecí řízky.

Jak probíhaly vánoční přípravy ve Vile? Koukněte se na video:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

VyVolení se po Duelu pořádně rozjeli. Podívejte se na video z party u bazénu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.