Seriály a filmy

17. září 2013 14:30

Iveta Zábová

Video: Zdenčiny narozeniny: Trucování a pomluvy!

25. narozeniny jsou v životě událostí, která se neopakuje – samotná Zdenička se na ty své podle vlastních slov těšila půl roku, ve Vile to tak ale rozhodně nevypadalo a strávila je zvláštně: pomlouváním!

Náš štáb se rozhodl pojmout Zdenčiny narozeniny ve velkém stylu: ještě předtím jí však během dne poslal v nákupu z legrace upíří zuby jako náhradu toho, jenž se jí uštípl – to ale neměl dělat! Zdeňka totiž evidentně postrádá jakýkoliv náznak smyslu pro humor a nevinný vtípek redakce vzala velmi osobně! Že se Zdeňka takhle zachová, nikdo nečekal – „oslavenkyně“ zalezla do ložnice a společně s Thomasem tam svoje narozky strávila. Nevytáhla paty ani ve chvíli, kdy do Vily vstoupila Markéta, hvězda pořadu Božské dorty od Markéty, s téměř sedmikilovým dortem vytvořeným Zdeňce na míru – tak lákavým, že se všem v zákulisí sbíhaly sliny! Štáb tak věnoval oslavu Nikol a Evě. Ty si ji užily, jako kdyby byla jejich vlastní!

Přinášíme vám exkluzivní zápis o tom, jak probíhal Zdenčin rozhovor s Thomasem:

Thomas: Ona (Nikol) je prostě idiot holka. Já to nemůžu říct jinak. A není to tak, že když tě tady nemá nikdo rád, že tě nemá rád nikdo ani venku. Já jsem netušil, že po třech týdnech tu budu nesnášet tři lidi a ta, co se nejvíc usmívá, je ta největší kráva. To je vždycky tak.

Zdeňka: Nikola to má naučený. Nikola se nechce kamarádit, já si myslím, že se baví s holkama, protože nevěří, že by mohly vyhrát. Já si dokonce i myslím, že Nikola tady je, soutěží, ale že sem šla s tím, že se tady zviditelní. Že sem šla s tím – budu zase vidět, budu se víc předvádět. Jak ona může přijít a říct, že si mi zkazil narozeniny?

Thomas: Pipka 22letá, o kterou se starají rodiče a v životě nic nedokázala, mi bude říkat jen kvůli tomu, že neumím vařit, že se o sebe neumím postarat. … Ona zažila h...! To jsou narozky viď?

Zdeňka: Ten, kdo nás sleduje a tohleto vymýšlí, se nás snaží poznat a všiml si, že Zdeňka řeší vlasy, make-up, zuby … a co mě může vytočit? Pošlou mi umělý zuby. Já se posledních půl roku strašně těším na narozeniny …

Thomas: Tak si je oslavíme sami, dáme si večer vínko. … Mě nejvíc štve, že jsem se fakt snažil tady uklízet a vařit, ale vždycky se najde někdo, kdo ti chce ublížit, a ublíží ti, i kdybych tady uklízel třikrát víc. Uvaříš pro deset lidí a oni si toho vůbec nevážej. Dvakrát jsem griloval, nikdo neřekl že jim to chutnalo. Pak dělej něco pro takovýhle lidi.

Do ložnice přišli všichni VyVolení a přinesli Zdeňce k narozeninám vlastnoručně vytvořené marcipánové figurky.

Romana: Zdeničko, my jsme ti přinesli dárek!

Zdeňka: Já nechci dárek. …

Všichni odejdou...

Zdeňka říká Thomasovi: Víš co nepochopím? Snad měli přijít a říct „evidentně se s námi nechceš bavit, protože jsme na tebe hnusný“. Oni mi ani nedaj prostor, abych za nima mohla jít já.

Thomas: Za chvíli zase přijdou že maj hlad. To je větší šikana, jak na vojně, tady. Ještě po mě řvou, že tady hnijeme ve špíně a žerou maso z grilu. Nechápu …

Lucka přišla za Thomasem a Zdeňkou do ložnice a předvedla jim figurky od ostatních.

Thomas říká Lucce: Chápeš to … ta pani (Markéta) přišla za Zdeňkou a ti kr...ni tam byli s ní. Jak tam můžeme jít, když tam jsou oni? Měla jsi tam být ty, Láďa a my. Ostatní měli jít jinam, protože my je tam nechceme. My jsme ani neměli prostor se s ní představit.

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a hlavně Zúčtování ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.