Na konkurzech se objevily i minulé hvězdy X- Factoru!

Reality show X- Factor tento víkend začala poznávat své budoucí vítěze. Byli to ti, kteří chtějí předvést své pěvecké umění. Takovou šanci dostal před lety i vítěz X-Factoru Jiří Zonyga, ale i Martina Pártlová a Kamila Nývtová. Prozradili nám, jak jim X-Factor změnil život...

Na víkendových castinzích X- Factoru se kromě množství uchazečů po celém Česku a Slovensku objevily i minulé hvězdy X- Factoru.

Nové budoucí pěvecké naděje, které sužovala tréma přišli podpořit i tito úspěšní finalisti z předešlého vysílání.

Statný vítěz Jiří Zonyga během rozhovoru přiznal, že reality show mu nastartovala úspěšnou kariéru v muzikálech a dovedla splnit i několik snů (Jiří si jako zapálený motorkář hned po výhře zakoupil úplně novou motorku).

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014, Foto: FTV Prima

Martina Pártlová před lety svým sexy silným a chraplavým hlasem dostala diváky do kolen, Teď se úspěšně živí jako zpěvačka. "Ani by mě v mládí nenapadlo hlásit se třeba i na konzervatoř. Myslím si, že bych skončila někde za barem v hospodě." přiznává se.

Jak dopadla Kamila Nývltová?

Kamila svou největší popularitu zažila jako teenager právě v X-Factoru. Patřila k těm nejmladším, ale po soutěži také k těm nejúspěšnějším. Do této doby ji můžete vidět v několika významných muzikálech, třeba jako egyptskou krásku Kleopatru.

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014, Foto: FTV Prima

Sledujte další zprávy z přípravy talentované soutěže X- Factor!

Sdílejte článek
Štítky X Factor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.