Červencové úterky ovládne napínavý krimiseriál Za sklem. V jedné z hlavních rolí i Jiří Bartoška

Za sklem (1) - upoutávka

Těšit se můžete na příběh dvou policistů, jejichž přátelství rozdělil zločin. Na začátku byla důvěra, kterou vystřídalo zjištění. Pravdu nahradil strach. A zákon vystřídala síla. Spravedlnost byla koupena. Už nevíš, kdy tě kdo zradí nebo zklame a kde je vlastně pravda. Na konci totiž každý stojí sám a proti ostatním.

Národní protitrestné jednotce (Expozitura Bratislava) pod vedením pplk. Zory Ballové dominují dvě osobnosti kriminalistů – Tibor Maxo Maxovský (Tomáš Maštalír) a Norbert Noro Višváder (Jan Koleník). V týmu jsou i relativní nováček David Antol a Karol Svetlý, jejich technická podpora.

Vyšetřování zločinů a pomsta za vraždu kolegy postupně rozdělí a nakonec znepřátelí Maxa s Norem až tak, že se každý z nich dostane na opačnou stranu zákona.

Premiérový díl oblíbeného slovenského seriálu Za sklem si nenechte ujít už v úterý 4. července ve 22.10 na Primě.

Kromě kolegovy smrti vyšetřují Noro s Maxem v každé epizodě různé kriminální případy. Ukáže se, že za většinou z nich stojí organizovaná skupina kolem krutého drogového krále Bongyho.

Chobotnice zločinu má však příliš mnoho chapadel a mozaika pravdy se bude skládat pomalu a postupně. Zároveň budou Maxo s Norem přicházet na to, že Davidova smrt s touto novodobou mafií souvisí…

V seriálu se můžete těšit také na našeho Jiřího Bartošku. Na rozdíl od Mordparty v něm hraje na opačné straně zákona – novější typ mafiána v bílém límečku, podnikatele propojeného s policií a vládními kruhy. Ctihodný důchodce, který je bývalým tarifním kádrovákem, který se jen změnil na velkopodnikatele a štědrého sponzora vládní strany. Je majitelem hotelů, stavebních firem a společností obchodujících ve zdravotnictví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.