Vzal jeden z elitních policistů spravedlnost do vlastních rukou? Uvidíte v krimi za Sklem

Za sklem (4) - upoutávka

Vrahy propustil jejich soudce Ondruš na svobodu. Krátce nato umírá. Nikdo nevěří, že jeho smrt je náhodná. Podezření z vraždy soudce padá na jednoho z dvojice vyšetřovatelů, jejichž práce postupně odhaluje pozadí organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování uprchlíků až k únosům a vraždám.

4. premiérový díl oblíbeného slovenského seriálu Za sklem si nenechte ujít v úterý ve 22.10 na Primě.

Noro nevěří svým uším, Davidovi vrazi jsou opět na svobodě. Útěchou mu může být, že Suchánka (muž z agentury) někdo zastřelil. Šéfová se však obává, jestli v jeho vraždě není Noro zapleten. Vyšetřování pokračuje a ještě více se zamotává.

Policie musí prověřit možnost, že jeden z jejích elitních členů vzal spravedlnost do vlastních rukou a skutečně je pachatelem zločinu. Ukazuje na to až podezřele mnoho indicií a celá situace vyvolá další napětí mezi parťáky.

Proč musel zemřít David?

Vdova po Davidovi se dozví informace, které vysvětlují důvody jeho tragické smrti. Do toho se nečekaně objeví svědkyně a podezřelému policistovi potvrdí alibi na dobu vraždy soudce, ale její příběh nezní velmi důvěryhodně. Novinářka Patrícia se snaží získat další informace o organizovaném zločinu, ale tentokrát neúspěšně.

Zmatek završí telefonát, ve kterém muž žádá policii, aby si pro něj přišla. Tvrdí, že on je vrahem soudce Ondruše. Má nejen jasné důkazy, ale i propojení na podezřelého policistu.

Více uvidíte ve 4. premiérovém dílu seriálu Za sklem v úterý ve 22.10 na Primě.

Seriál Za sklem přináší příběh elitních policistů Tibora Maxovského (Tomáš Maštalír) a Norberta Višvádera (Ján Koleník), které boj za spravedlnost nakonec postaví proti sobě. Po brutální vraždě kolegy slibují vdově, že najdou a usvědčí jeho vrahy. Vyšetřování postupně odhaluje pozadí organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování uprchlíků až k únosům a vraždám. Snahu elitních policistů usvědčit pachatele komplikují neomezené finance a propojení organizovaného zločinu až na nejvyšší místa. Na začátku je důvěra, ale později pravdu nahradí strach, zákon vystřídá síla a spravedlnost je koupena. Není jasné, kdo stojí na straně zákona a kdo nakonec zradí.

Režie: Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda

Hrají: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

Slovensko 2016

(schneidy)

Sdílejte článek