Životní styl

21. prosince 2019 13:40

Petra Kloidová

Herec ze Zasněné lásky musel na vojnu. Vlasy a fousy jsou pryč. Jak vypadá teď?

Turecká hvězda, která okouzlila nejen Češky, ale i celou západní Evropu společně s latinskou Amerikou díky seriálu Zasněná láska, je na vojně. Dlouho očekáváné foto herce je tady.

Jak jsme vás informovali na webu Prima LOVE, kde vysíláme Zasněnou lásku, čerstvý třicátník a miláček dívek a žen musí přerušit svou hereckou kariéru.

SLEDUJTE ZASNĚNOU LÁSKU ONLINE

Vystudovaný právník, který se profese zřekl v rámci herectví, se musel odebrat na třítýdenní vojenskou službu, která je v Turecku povinná. To, samozřejmě zahrnoval i fakt, že kromě obětování času, bude muset Can Yaman obětovat i svůj vzhled, aby se vešel do škatulky klasického vojáka během zkrácenné vojenské služby.

Can Yaman na vojně

Can se podle tureckých médií, která ho sledují na každém kroku, odebral na vojnu už 6. ledna. Dnes na internet konečně unikla fotka, jak vypadá Can Yaman po zásahu holícího strojku a nůžek. Takhle jsme ho ještě neviděli v žádné telenovele, ačkoliv Yaman mění svou image poměrně často. Na takový účes si však netroufl.

Ano, je to pořád fešák. A teď, když si odpustíme ty řeči, všichni musíme přiznat, že s plnovousem a dlouhými vlasy je to kompletně jiný člověk. Cane, čekáme, až obrosteš!

HVĚZDA ZASNĚNÉ LÁSKY JE ŠTÍR. JAK NA TAKOVÉHO MUŽE?

Vlasy půjdou na dobrou věc

Yaman se nedávno na tiskovce ve Španělsku během listopadu 2019 samozřejmě rozmluvil i na téma turecká vojenská služba. Místní novinářky se obávaly, že přijde o vlasy. To Yaman potvrdil, ale s pozitivní zprávou na konci:

"V rámci vojenské služby v Turecku pro mě není možné, abych si tento účes nechal. Jsem povinen vlasy ostříhat. Díky tomu se mi ozvalo několik neziskových organizací, jež pracují s lidmi, kteří potřebují pomoci. Mohl bych jim tak darovat svoje vlasy, speciálně lidem, kteří trpí rakovinou," vysvětlil herec, kterého média poslední měsíce díky úspěchu Zasněné lásky příliš nešetří.

Podobné články

ahaha


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.