Herec ze Zasněné lásky rozzuřil Turecko. Teď se schovává v Rumunsku

Všechna sláva, polní tráva. Mohl by vyprávět i turecký miláček žen Can Yaman, kterého můžete sledovat každý den po 16. hodině na Prima LOVE v evropském hitu Zasněná láska. Sexy herec použil v rozhovoru slovo libido a rozzuřil tím tureckou společnost včetně uznávaných herců. Kvůli nešťastnému výroku dokonce ztratil práci.

Je mladý, sexy, úspěšný a může mít každou ženu, na kterou si ukáže. Takový život prožívá třicetiletá hvězda Zasněné lásky Can Yaman proslavený rolemi hodných, ale striktních hochů, kteří mají vybrané chování a cítí velký respekt k ženám. Jeho milovníci první kategorie slaví celosvětové úspěchy.

České divačky se s ním potkaly nejprve v moderním seriálu Příchuť lásky, momentálně Can Yaman okouzluje v sexy romantickém komediálním seriálu Zasněná láska. Mladý herec je v této době na vrcholu kariéry a turecká média má stejně jako neodbytné fanynky v patách. Nic mu není odpuštěno.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

Neštastný rozhovor

Ačkoliv je turecký herec vystudovaný právník, celá situace a masivní úspěch seriálu Zasněná láska, mu podle tureckých médií pořádně leze na mozek. Ne že by byl k fanynkám a ženám neuctivý, naopak! Podle turecké společnosti mu však chybí respekt k cizí práci.

Can Yaman na začátku prosince pohoršil většinu Turecka, když se během jednoho rozhovoru v turecké publikaci Hürriyet zmínil o tom, že Zasněná láska otevřela dveře tureckým produkcím do Evropy. Herec byl hodně rychle opraven, Turecko patří už dlouhodobě k největším vývozcům televizních seriálů nejen na Blízký východ, ale i do Evropy. Zasněná láska byla podle herce prvním televizním seriálem, který ve Španělsku opravdu zabodoval, což také není pravda, jelikož seriál Fatmagul byl v jižní Evropě větším hitem než Zasněná láska. Herec měl i negativní poznámky k práci svého kolegy Kıvanç Tatlıtuğ.

Libido se neříká

Nešťastný rozhovor v Turecku nestihl ani zaschnout na papíře, když Can Yaman odletěl promovat Zasněnou lásku do Španělska, aby snad tuto PR tragédii mohl ještě víc rozmáznout. Během televizního interview totiž zvolil další nešťastnou formulaci, která byla poslední kapkou pro tradicionalistické Turecko. Herec byl otázán, v čem vězí tak extrémní úspěch Zasněné lásky. Yaman odpověděl, že mezi seriálovou dvojicí by mělo existovat libido, které pohání celý příběh. Někteří herci ho podle něj mají, jiní ne.

Výrok o nutnosti sexuální touhy mezi herci zvedl ze židle i herecké legendy z Turecka, které se na svých sociálních sítích rozhodly tuto větu odborně okomentovat. Nikoho nemůže překvapit, že se na hlavu Cana Yamana snesla snůška sarkasmu a nařčení ze sexismu, bohužel z jeho vlastního profesního kmene. Objevily se ale hlasy, které herce omlouvají za to, že odpověď akorát špatně zformuloval.

Útěk do Rumunska a zrušení seriálu

Mezi smršť názorů se samozřejmě dostal i ten, na kterém záleží podle fanoušků nejvíce. Jeho herecká kolegyně, představitelka Sanem v Zasněné lásce, Demet Özdemir, se v jiném rozhovoru pokusila Yamana omluvit za to, že to bylo pouze nevhodně zvolené slovo.

Nešťastně zvolené slovo však tureckého herce stálo práci. Producent společnosti Gold Yapim musel zrušit natáčení nové televizní série Life Debt (Can Borkum), které mělo započít v únoru, ihned poté, co se Can Yaman vrátí z vojny. Místo natáčení má však mladý herec momentální zákaz mluvit s médii a má předepsanou dovolenou v Rumunsku, kde zůstane do doby, dokud se situace neuklidní. Yaman zákaz dodržuje, během Vánoc se objevil v Budapešti, kde se sice fotil s fanynkami, ale s paparazzi čekajícími na letišti nepromluvil ani slovo. Ticho je i na jeho instagramovém profilu.

CAN YAMAN, HEREC ZE ZASNĚNÉ LÁSKY, MUSÍ NA VOJNU

PŮVOD CANA YAMANA ZE ZASNĚNÉ LÁSKY SE DOZVÍTE TADY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.