Jsou tohle dva nejromantičtější momenty v Zasněné lásce?

Turecký seriál Zasněná láska v čele s nadějnými tureckými megastar Canem Yamanem a Demet Özdemir slaví nejen v Čechách úspěchy. Romantiku, sexy scény a humor totiž dokonale střídá. Vzpomeňte si tak na dvě úžasné seriálové scény z večírku, kde krásná Sanem znovu uhranula Cana. Podívejte se na video.

Sanem v 69. a 70. dílu měla vzít veškerou odvahu a odpropagovat na pracovním večírku nový produkt, jehož vznik dlouhodobě vedla. Sanem se nejdřív obávala, že to nezvládne, ale nakonec se vše zdařilo dokonale. Can se zamiloval ještě víc.

Ale to se mu povedlo i dávno před tím, stačil k tomu jen moment, kdy se Sanem objevila v modré sametové róbě na večírku. Can z ní nemohl spustit oči. Celý svět se přestal točit.

Podívejte se na video:

Oficiální konec přátelství

Ten večer také skončilo oficiální přátelství Sanem a Cana, které díky obrovské chemii vlastně nikdy nevzniklo. Vystřižená a hodně vtipná scéna mluví za vše, Sanem uvízla v okénku na zamčených toaletách a Can ji musel tahat ven. A pak už se neudržel.

Podívejte se na video:

Kdo je Can Yaman, herec ze Zasněné lásky?

Can Yaman je třicetiletý herec, jenž vystudoval práva. Mimo jiné patří mezi nejobletovanější herce Turecka a vypadá to, že ho čeká mezinárodní kariéra. Yaman hraje hlavní mužskou postavu v seriálu Zasněná láska. Sedmadvacetiletou krásku Demet Özdemir (Sanem) spojují s Canem Yamanem už od začátku natáčení seriálu, ačkoliv romantický vztah oba herci popírají. Herec však v rozhovorech uznává, že oba dva během natáčení pojila výrazná chemie. Ta je samozřejmě vidět.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE. TADY JI MŮŽETE SLEDOVAT

JAKÁ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ EPIZODA ZASNĚNÉ LÁSKY CANA YAMANA? PŘIZNAL, KDY SE NEJVÍC ZASMÁL

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. a 17. hodině.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA JE ONLINE A ZDARMA DOSTUPNÁ V ARCHIVU ZDE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.