Životní styl

17. listopadu 2020 06:00

Petra Kloidová

Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE. Seriál trhá on-line rekordy sledovanosti

Turecký seriál Zasněná láska v hlavní roli se sexy hercem Canem Yamanem, který obrátil nejen Evropu naruby, je zpět. Prima LOVE uvede turecký hit ke konci prosince. Zasněná láska i rok od premiéry trhá rekordy v českém on-line světě.

Turecký seriál Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE již 23. prosince od 16:30. Seriál přilákal statisíce divaček na pohledného hlavního hrdinu Cana (Can Yaman), který na televizních obrazovkách prožívá velkou lásku s herečkou Demet Özdemir, jež představuje Sanem, dívku s hlavou věčně v oblacích. Seriál se proslavil mimo jiné proto, že oba dva herci mezi sebou mají obrovskou chemii, která v Turecku způsobila i mnoho skandálů. Zasněná láska se může pochlubit krásnými extreriéry, ale i žánrem romantické komedie.

DRAMA MEZI HERCI ZASNĚNÉ LÁSKY? CAN YAMAN POSLAL PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ VZKAZ PŘEDSTAVITELCE SANEM

Zasněná láska na předních příčkách on-line sledovanosti

Ačkoliv měla Zasněná láska premiéru 30. listopadu minulého roku, vysokou sledovanost si v on-line archivu iPrima.cz drží stále. Podle statistiky Asociace televizních organizací byla Zasněná láska v červenci 2020 první nejsledovanější pořad v on-line archivech všech českých televizí. V srpnu 2020 měla Zasněná láska 14 098 389 přehrání v on-line archivu iPrima.cz.

Zasněnou lásku můžete stále sledovat on-line:

Zasněná láska

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Pro ostatní z její rodiny je jenom bláznivým snílkem. Ale půvabná a veselá Sanem, která se nebojí dát všem najevo, co cítí, má osudem předurčen život plný romantiky a zábavy. V istanbulské čtvrti Kuzguncuk si vytvořila svůj vlastní svět protkaný veselými kousky, které nezadržitelně dopadají na všechny kolem.

Sanem se v nové práci osudově potkává s Canem. Can je fotograf cestující po světě a kvůli nemoci otce přijíždí na čas řídit reklamní agenturu společně se s vým bratrem Emrem. Canovi se do takové práce vůbec nechce a Emre, obchodní ředitel agentury, má pocit, že řídit agenturu by měl hlavně on. Povede se mu mladou nezkušenou asistentku Sanem přemluvit, aby mu pomohla zničit Cana?

I přes to všechno Sanem ukáže Canovi něco, co nikdy nepoznal – pravou lásku. Začíná dobrodružství, které změní nejen jejich životy, ale i životy všech ostatních.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.