zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE. Seriál trhá on-line rekordy sledovanosti

kloidop , Vydáno: 17.11.2020
Turecký seriál Zasněná láska v hlavní roli se sexy hercem Canem Yamanem, který obrátil nejen Evropu naruby, je zpět. Prima LOVE uvede turecký hit ke konci prosince. Zasněná láska i rok od premiéry trhá rekordy v českém on-line světě.

reklama

Turecký seriál Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE již 23. prosince od 16:30. Seriál přilákal statisíce divaček na pohledného hlavního hrdinu Cana (Can Yaman), který na televizních obrazovkách prožívá velkou lásku s herečkou Demet Özdemir, jež představuje Sanem, dívku s hlavou věčně v oblacích. Seriál se proslavil mimo jiné proto, že oba dva herci mezi sebou mají obrovskou chemii, která v Turecku způsobila i mnoho skandálů. Zasněná láska se může pochlubit krásnými extreriéry, ale i žánrem romantické komedie.

DRAMA MEZI HERCI ZASNĚNÉ LÁSKY? CAN YAMAN POSLAL PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ VZKAZ PŘEDSTAVITELCE SANEM

Turecký seriál Zasněná láska
Autor: archiv Prima Turecký seriál Zasněná láska

Zasněná láska na předních příčkách on-line sledovanosti

Ačkoliv měla Zasněná láska premiéru 30. listopadu minulého roku, vysokou sledovanost si v on-line archivu iPrima.cz drží stále. Podle statistiky Asociace televizních organizací byla Zasněná láska v červenci 2020 první nejsledovanější pořad v on-line archivech všech českých televizí. V srpnu 2020 měla Zasněná láska 14 098 389 přehrání v on-line archivu iPrima.cz.

Zasněnou lásku můžete stále sledovat on-line:

Zasněná láska 

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Láska
Autor: archiv Prima Láska

Pro ostatní z její rodiny je jenom bláznivým snílkem. Ale půvabná a veselá Sanem, která se nebojí dát všem najevo, co cítí, má osudem předurčen život plný romantiky a zábavy. V istanbulské čtvrti Kuzguncuk si vytvořila svůj vlastní svět protkaný veselými kousky, které nezadržitelně dopadají na všechny kolem.

Sanem se v nové práci osudově potkává s Canem. Can je fotograf cestující po světě a kvůli nemoci otce přijíždí na čas řídit reklamní agenturu společně se s vým bratrem Emrem. Canovi se do takové práce vůbec nechce a Emre, obchodní ředitel agentury, má pocit, že řídit agenturu by měl hlavně on. Povede se mu mladou nezkušenou asistentku Sanem přemluvit, aby mu pomohla zničit Cana?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zasněná láska (37): Vyznání lásky

I přes to všechno Sanem ukáže Canovi něco, co nikdy nepoznal – pravou lásku. Začíná dobrodružství, které změní nejen jejich životy, ale i životy všech ostatních.

reklama

Související témata: Zasněná láska , Zasněná láska , Zasněná láska online , Can Yaman , Sanem

reklama

Přečtěte si také

reklama