zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE. Seriál trhá on-line rekordy sledovanosti

kloidop , Vydáno: 17.11.2020
Turecký seriál Zasněná láska v hlavní roli se sexy hercem Canem Yamanem, který obrátil nejen Evropu naruby, je zpět. Prima LOVE uvede turecký hit ke konci prosince. Zasněná láska i rok od premiéry trhá rekordy v českém on-line světě.

reklama

Turecký seriál Zasněná láska se vrací na obrazovky Prima LOVE již 23. prosince od 16:30. Seriál přilákal statisíce divaček na pohledného hlavního hrdinu Cana (Can Yaman), který na televizních obrazovkách prožívá velkou lásku s herečkou Demet Özdemir, jež představuje Sanem, dívku s hlavou věčně v oblacích. Seriál se proslavil mimo jiné proto, že oba dva herci mezi sebou mají obrovskou chemii, která v Turecku způsobila i mnoho skandálů. Zasněná láska se může pochlubit krásnými extreriéry, ale i žánrem romantické komedie.

DRAMA MEZI HERCI ZASNĚNÉ LÁSKY? CAN YAMAN POSLAL PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ VZKAZ PŘEDSTAVITELCE SANEM

Turecký seriál Zasněná láska
Autor: archiv Prima Turecký seriál Zasněná láska

Zasněná láska na předních příčkách on-line sledovanosti

Ačkoliv měla Zasněná láska premiéru 30. listopadu minulého roku, vysokou sledovanost si v on-line archivu iPrima.cz drží stále. Podle statistiky Asociace televizních organizací byla Zasněná láska v červenci 2020 první nejsledovanější pořad v on-line archivech všech českých televizí. V srpnu 2020 měla Zasněná láska 14 098 389 přehrání v on-line archivu iPrima.cz.

Zasněnou lásku můžete stále sledovat on-line:

Zasněná láska 

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O HVĚZDĚ ZASNĚNÉ LÁSKY

Láska
Autor: archiv Prima Láska

Pro ostatní z její rodiny je jenom bláznivým snílkem. Ale půvabná a veselá Sanem, která se nebojí dát všem najevo, co cítí, má osudem předurčen život plný romantiky a zábavy. V istanbulské čtvrti Kuzguncuk si vytvořila svůj vlastní svět protkaný veselými kousky, které nezadržitelně dopadají na všechny kolem.

Sanem se v nové práci osudově potkává s Canem. Can je fotograf cestující po světě a kvůli nemoci otce přijíždí na čas řídit reklamní agenturu společně se s vým bratrem Emrem. Canovi se do takové práce vůbec nechce a Emre, obchodní ředitel agentury, má pocit, že řídit agenturu by měl hlavně on. Povede se mu mladou nezkušenou asistentku Sanem přemluvit, aby mu pomohla zničit Cana?

Zasněná láska (37): Vyznání lásky
Zasněná láska (37): Vyznání lásky

I přes to všechno Sanem ukáže Canovi něco, co nikdy nepoznal – pravou lásku. Začíná dobrodružství, které změní nejen jejich životy, ale i životy všech ostatních.

reklama

Související témata: Zasněná láska , Zasněná láska , Zasněná láska online , Can Yaman , Sanem

reklama

Přečtěte si také

reklama