Co je pro Alenu Antalovou největší adrenalin?

O tom, že běh je dnes velmi populárním sportem, svědčí i jeho oblíbenost mezi známými tvářemi. Dokonce i taková Alena Antalová, která má spoustu práce v divadle i před kamerou a doma navíc čtyři malé děti, má tento druh sportu ráda.

Na brněnském veletrhu Sport Life se ho sice díky pracovnímu vytížení zúčastní jen jako patronka, ale i tak běhání velmi fandí. „Kolem svých dětí běhám dnes a denně, a proto jsem ráda za ten luxus, že můžu být na Sport Lifu jen patronkou běhu maminek - Maminy Runu. V mládí jsem ale sportovala hodně, věnovala jsem se atletice i lyžování, což mi dnes, co se adrenalinu týče, plně vynahrazují doma i v práci,“ svěřila se s úsměvem herečka.

Běžecké boty však určitě nazuje moderátorka Eva Decastelo, která to pojala tak trochu jako nucenou sportovní aktivitu v rámci hubnutí. „Přibrala jsem teď osm kilo, které potřebuju dostat dolů. Maminy Run se sice běží pět kilometrů, ale já jsem rozhodnutá oběhnout Brněnské výstaviště klidně i desetkrát,“ prozradila drobná maminka dvou dětí.

Eva Decastelo

To trojnásobná matka, cvičitelka Hanka Kynychová, běhá často a sportovní aktivitu má i v popisu práce. „Cvičím téměř denně s klienty ve svém fitku, ale běhání opravdu miluju. Běhám snad odjakživa. A od července běhám i s manželem, protože jsme trénovali na zářiový večerní běh ulicemi Prahy. Jinak běhám kromě svých lekcí H.E.A.T.u aspoň jednou týdně 5 kilometrů, takže se běhu po Výstavišti vůbec nebojím,“ dodala cvičitelka, jež nedávno vydala nové DVD s názvem Postava snů.

Hanka Kynychová

Pokud je běh i vaší oblíbenou disciplínou, dorazte také na letošní ročník veletrhu Sport Life, který se koná na Brněnském výstavišti od 6. do 9. listopadu. Kromě jiného jsou pro vás připraveny běžecké trasy, které vedou jak po venkovních plochách, tak i uvnitř výstavních hal.

Maminy Run však nejsou jedinou běžeckou záležitostí na veletrhu. Sportovní nadšenci se můžou zapojit i do běžeckých závodů SPORTLife Run nebo Universalmánie, což je jednoduchý, ale náročný závod všestrannosti. Více se dozvíte na www.sport-life.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.