Hledáte lék na všechny potíže? Zkuste japonskou léčbu vodou!

Představte si, že ráno vstanete a hned vypijete několik sklenic čisté vody. Tak tohle je právě teď populární v Japonsku. A ne jen tak pro nic za nic. Vědecké testy potvrdily, že to opravdu skvěle funguje na lidské zdraví.

Ukázalo se, a potvrdila to i Japonská lékařská společnost, že tenhle ranní rituál téměř stoprocentně zabírá jako lék při řadě onemocnění. Například při migréně, srdečních onemocněních, artritidě, epilepsii, otylosti, astmatu, tuberkulóze, meningitidě, onemocněních ledvin a močového měchýře, zvracení, průjmech, cukrovce, zácpě, očních problémech, menstruačních poruchách, ušních, nosních a krčních potížích a dokonce i při rakovině.

Jak to funguje

1. Ráno ihned po probuzení, ještě než si vyčistíte zuby, vypijte 640 ml čisté vody. Ovšem pozor, nesmí obsahovat fluorid!

2. Vyčistěte si zuby a nic nejezte ani nepijte dalších 45 minut. Pak se můžete normálně nasnídat, jak jste zvyklí.

3. Po snídani, obědu i večeři 2 hodiny nic nejezte ani nepijte.

4. Ti, kteří nedokážou hned od začátku vypít po ránu takové množství vody najednou (například staří nebo nemocní lidé) mohou začít s menším množstvím a postupně ho zvyšovat.

Výše popsaná metoda pomůže nemocným zbavit se jejich obtíží a ti ostatní si díky ní mohou užívat zdravý způsob života.

V následujícím přehledu se dozvíte, jak dlouho u konkrétních nemocí trvá, než dojde při správném dodržování ranní pitné kúry ke zlepšení nebo úplnému vymizení obtíží:

Vysoký tlak – 30 dnů

Žaludeční potíže – 10 dnů

Diabetes – 30 dnů

Zácpa – 10 dnů

Rakovina – 180 dnů

Tuberkulóza – 90 dnů

Lidé trpící artritidou by měli uvedený postup dodržovat v prvním týdnu jen tři dny po sobě a od druhého týdne mohou již pokračovat denně.

Uvedená metoda nemá žádné vedlejší účinky, kromě toho, že minimálně ze začátku budete častěji chodit na záchod.

I voda může škodit

Všeho moc škodí, vodu nevyjímaje. Sice asi ze všech stran slyšíte, jak je dobré neustále pít a kolik musí člověk za den vypít vody. Na ulici možná už nepotkáte ženu, která by neměla v kabelce alespoň půllitrovou láhev vody a průběžně z ní nepopíjela v domnění, že díky tomu bude mít krásnou pleť, zhubne, zbaví se toxických látek…(mimochodem, nic z toho nebylo prokázáno). Z pití vody se stala téměř posedlost a u některých možná i závislost.

Jenže stejně jako je nebezpečná dehydratace, je nebezpečný i její opak, a když to přeženete, můžete se vodou i takzvaně předávkovat (říká se tomu také otrava vodou). Ano, i to je možné. Je prokázáno, že pokud vypijete příliš vody v krátkém časovém úseku (tím samozřejmě myslíme vyšší dávky než nějakých 6 dl, které vám rozhodně neublíží), nadměrně zatížíte ledviny, což způsobí náhlý pokles hladiny sodíku v krvi. V důsledku toho vám začne otékat mozek a to může vést k letargii, dezorientaci, křečím a v krajním případě i smrti.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Japonsko léčba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.