Hledáte lék na všechny potíže? Zkuste japonskou léčbu vodou!

Představte si, že ráno vstanete a hned vypijete několik sklenic čisté vody. Tak tohle je právě teď populární v Japonsku. A ne jen tak pro nic za nic. Vědecké testy potvrdily, že to opravdu skvěle funguje na lidské zdraví.

Ukázalo se, a potvrdila to i Japonská lékařská společnost, že tenhle ranní rituál téměř stoprocentně zabírá jako lék při řadě onemocnění. Například při migréně, srdečních onemocněních, artritidě, epilepsii, otylosti, astmatu, tuberkulóze, meningitidě, onemocněních ledvin a močového měchýře, zvracení, průjmech, cukrovce, zácpě, očních problémech, menstruačních poruchách, ušních, nosních a krčních potížích a dokonce i při rakovině.

Jak to funguje

1. Ráno ihned po probuzení, ještě než si vyčistíte zuby, vypijte 640 ml čisté vody. Ovšem pozor, nesmí obsahovat fluorid!

2. Vyčistěte si zuby a nic nejezte ani nepijte dalších 45 minut. Pak se můžete normálně nasnídat, jak jste zvyklí.

3. Po snídani, obědu i večeři 2 hodiny nic nejezte ani nepijte.

4. Ti, kteří nedokážou hned od začátku vypít po ránu takové množství vody najednou (například staří nebo nemocní lidé) mohou začít s menším množstvím a postupně ho zvyšovat.

Výše popsaná metoda pomůže nemocným zbavit se jejich obtíží a ti ostatní si díky ní mohou užívat zdravý způsob života.

V následujícím přehledu se dozvíte, jak dlouho u konkrétních nemocí trvá, než dojde při správném dodržování ranní pitné kúry ke zlepšení nebo úplnému vymizení obtíží:

Vysoký tlak – 30 dnů

Žaludeční potíže – 10 dnů

Diabetes – 30 dnů

Zácpa – 10 dnů

Rakovina – 180 dnů

Tuberkulóza – 90 dnů

Lidé trpící artritidou by měli uvedený postup dodržovat v prvním týdnu jen tři dny po sobě a od druhého týdne mohou již pokračovat denně.

Uvedená metoda nemá žádné vedlejší účinky, kromě toho, že minimálně ze začátku budete častěji chodit na záchod.

I voda může škodit

Všeho moc škodí, vodu nevyjímaje. Sice asi ze všech stran slyšíte, jak je dobré neustále pít a kolik musí člověk za den vypít vody. Na ulici možná už nepotkáte ženu, která by neměla v kabelce alespoň půllitrovou láhev vody a průběžně z ní nepopíjela v domnění, že díky tomu bude mít krásnou pleť, zhubne, zbaví se toxických látek…(mimochodem, nic z toho nebylo prokázáno). Z pití vody se stala téměř posedlost a u některých možná i závislost.

Jenže stejně jako je nebezpečná dehydratace, je nebezpečný i její opak, a když to přeženete, můžete se vodou i takzvaně předávkovat (říká se tomu také otrava vodou). Ano, i to je možné. Je prokázáno, že pokud vypijete příliš vody v krátkém časovém úseku (tím samozřejmě myslíme vyšší dávky než nějakých 6 dl, které vám rozhodně neublíží), nadměrně zatížíte ledviny, což způsobí náhlý pokles hladiny sodíku v krvi. V důsledku toho vám začne otékat mozek a to může vést k letargii, dezorientaci, křečím a v krajním případě i smrti.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Japonsko léčba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.