Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Na změnu zdravotní pojišťovny zbývá už jen týden

Vydáno: 16.09.2015, Anna Kopečková
Ještě se stihnete přihlásit
Ještě se stihnete přihlásit Autor: ZP MV ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo se nestihl přihlásit k nové zdravotní pojišťovně do konce června, má ještě jednu šanci, a to do konce září!

Nenechávejte přihlášku na poslední chvíli

Novela zákona o veřejném zdravotním pojištění umožňuje změnit zdravotní pojišťovnu nově i do 30. 9. Možná se vám zdálo, že do konce září je spoustu času, ale nenechte se mýlit, na změnu zbývá již jen pár dní. Ke Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra ČR se můžete přihlásit online na tomto odkazu.

Proč Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR?

Protože jistota a stabilita se dlouhodobě jeví nejdůležitějšími faktory z hlediska zabezpečení zdraví celé rodiny. Každá žena a matka chce pro svou rodinu to nejlepší, a to platí i u zdraví. ZP MV ČR je schopna garantovat svým klientům tu nejlepší a nejkvalitnější lékařskou péči a širokou síť smluvních lékařů po celé ČR.

ZP MV ČR nabízí víc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR se zaměřuje především na podporu prevence svých pojištěnců. Zdraví máme přece jedno a je třeba o něj pečovat. Přesvědčte se, že z příspěvků na prevenci si u ZP MV ČR vybere opravdu každý.

Soutěžte o skvělé ceny

Pokud rádi soutěžíte, tak máme něco pro vás. Díky ZP MV ČR a jejímu projektu Zdraví jako vášeň můžete od 7. 9. 2015 soutěžit o ultrabook! Stačí popustit uzdu fantazii, vymyslet rým dle pravidel a zaslat ho do ZP 211.

Foto2 Foto:

S chutí za sportem

Pohyb a sport jsou důležitou součástí každodenních aktivit. Kromě toho, že ZP MV ČR podporuje mnoho sportovních akcí (jako například Masaryk Run v Brně), které se konají během roku po celé České republice, také realizuje své vlastní projekty. V letošním roce například proběhla tour Léto v pohybu s 211. Součástí programu byla například taneční škola, soutěž v přeskoku přes švihadlo či poradna výživového poradce Petra Havlíčka. Všechny akce ZP MV ČR můžete najít na webových stránkách pod jednotlivými regiony České republiky.

iPrima-anotace2 Foto:

 

Chcete být stále v obraze nebo se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky nebo nás sledujte na Facebooku.

 

Článek je zařazen v: zdravotní pojišťovna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama