Na změnu zdravotní pojišťovny zbývá už jen týden

Na změnu zdravotní pojišťovny zbývá už jen týden

Kdo se nestihl přihlásit k nové zdravotní pojišťovně do konce června, má ještě jednu šanci, a to do konce září!

Nenechávejte přihlášku na poslední chvíli

Novela zákona o veřejném zdravotním pojištění umožňuje změnit zdravotní pojišťovnu nově i do 30. 9. Možná se vám zdálo, že do konce září je spoustu času, ale nenechte se mýlit, na změnu zbývá již jen pár dní. Ke Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra ČR se můžete přihlásit online na tomto odkazu.

Proč Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR?

Protože jistota a stabilita se dlouhodobě jeví nejdůležitějšími faktory z hlediska zabezpečení zdraví celé rodiny. Každá žena a matka chce pro svou rodinu to nejlepší, a to platí i u zdraví. ZP MV ČR je schopna garantovat svým klientům tu nejlepší a nejkvalitnější lékařskou péči a širokou síť smluvních lékařů po celé ČR.

ZP MV ČR nabízí víc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR se zaměřuje především na podporu prevence svých pojištěnců. Zdraví máme přece jedno a je třeba o něj pečovat. Přesvědčte se, že z příspěvků na prevenci si u ZP MV ČR vybere opravdu každý.

Soutěžte o skvělé ceny

Pokud rádi soutěžíte, tak máme něco pro vás. Díky ZP MV ČR a jejímu projektu Zdraví jako vášeň můžete od 7. 9. 2015 soutěžit o ultrabook! Stačí popustit uzdu fantazii, vymyslet rým dle pravidel a zaslat ho do ZP 211.

S chutí za sportem

Pohyb a sport jsou důležitou součástí každodenních aktivit. Kromě toho, že ZP MV ČR podporuje mnoho sportovních akcí (jako například Masaryk Run v Brně), které se konají během roku po celé České republice, také realizuje své vlastní projekty. V letošním roce například proběhla tour Léto v pohybu s 211. Součástí programu byla například taneční škola, soutěž v přeskoku přes švihadlo či poradna výživového poradce Petra Havlíčka. Všechny akce ZP MV ČR můžete najít na webových stránkách pod jednotlivými regiony České republiky.

Chcete být stále v obraze nebo se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky nebo nás sledujte na Facebooku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.