Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Tuhle stoličku svému muži do sprchy nedávejte. Neuvěříte, co se stalo!

Tomuhle příběhu se asi spíš zasmějete. Každopádně, opatrnost je na místě.
Vydáno: 12.09.2016, Anna Kopečková
I obyčejná stolička ve sprše může být pro některé muže nebezpečná
I obyčejná stolička ve sprše může být pro některé muže nebezpečná Autor: Facebook/Ikea
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nor Claus Jørstad si svůj příběh možná trochu přikrášlil, ale rád by varoval ostatní muže před tím, co se jim může stát. Po úrazu kolene totiž nemohl moc stát, tak si pořídil v obchodě Ikea plastovou stoličku, kterou si dal do sprchy, aby na ní během mytí mohl sedět. Jeho plán ale velmi brzy zkrachoval. Když na ní totiž seděl a sprchoval se teplou vodou, stala se úplně přirozená věc, s níž ovšem Claus nepočítal. Jak tak seděl, jedno z jeho varlat zapadlo do kulatého otvoru ve stoličce a protože se sprchoval horkou vodou, zvětšilo se a on je nemohl vyndat.  

Všechno naštěstí dopadlo dobře. Claus seděl ve sprše a pouštěl na sebe studenou vodu tak dlouho, dokud se varlata zase nezmenšila a on mohl bez úhony vstát. Uf.

gallery-1473268029-screen-shot-2016-09-07-at-10658pm Foto:   Teď už je Clausovi zase do smíchu.                                                Foto: Facebook/Claus Jørstad

 

Aby Claus varoval ostatní muže, rozhodl se svůj příběh zveřejnit na Facebooku, kde také napsal firmě Ikea lehce humorný vzkaz, aby upozornil, že stolička nemusí být pro muže úplně bezpečná: „Vím, že vy Švédové nemáte rádi přímé popisování genitálií. Takže jim budu říkat kapitán a jeho námořníci." Celou situaci Claus popsal tak, že jeden z jeho námořníků proklouzl otvorem ve stoličce a kvůli horku tam zůstal uvězněný. Toho si Claus nevšiml až do okamžiku, kdy se pokusil vstát. „Musel jsem na sebe pouštět hodně studenou vodu. Tak studenou, že ani úsměv mé tchyně v okamžiku, kdy jsem si bral její dceru, nebyl tak studený," napsal Claus. 

V Ikee mají naštěstí také smysl pro humor, takže Clausovi odpověděli: „Doporučovali bychom Vám, abyste si stoličku do sprchy nedával. Nebo abyste si na ni sedal pouze ve vhodném oděvu a dodržoval správný posez. Pokud se rozhodnete mít stoličku ve sprše, ujistěte se, že jste dobře oblečen na svou další mořskou plavbu."

Claus si tedy vybral jednu z nabízených možností:

14212653_10153850515737551_3147926997414037612_n Foto:

                                                                                                  Foto: Facebook/Claus Jørstad

 

Nakonec ale pro stoličku našel raději jiné využití:

14225364_10153850745927551_328652712809726005_n Foto:

                                                                                               Foto: Facebook/Claus Jørstad

 

Stoličku Marius prodává Ikea i u nás. Stojí 99 korun. Je naprosto bezpečná, ale pokud ji hodláte koupit nebo ji už doma máte, nenechávejte raději svého muže nebo syna, aby se s ní zavíral sám v koupelně! :-)

Penisy najdete všude kolem nás!

Pro pobavení: 59 věcí, které se podobají mužské chloubě

Vždycky se cesta najde

Může být penis moc velký na vaši vaginu?

Je zakřivení výhoda nebo spíš handicap?

Když má partner zakřivený penis…

Článek je zařazen v: stolička Ikea, zranění ve sprše, varlata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama