Tuhle stoličku svému muži do sprchy nedávejte. Neuvěříte, co se stalo!

Tomuhle příběhu se asi spíš zasmějete. Každopádně, opatrnost je na místě.

Nor Claus Jørstad si svůj příběh možná trochu přikrášlil, ale rád by varoval ostatní muže před tím, co se jim může stát. Po úrazu kolene totiž nemohl moc stát, tak si pořídil v obchodě Ikea plastovou stoličku, kterou si dal do sprchy, aby na ní během mytí mohl sedět. Jeho plán ale velmi brzy zkrachoval. Když na ní totiž seděl a sprchoval se teplou vodou, stala se úplně přirozená věc, s níž ovšem Claus nepočítal. Jak tak seděl, jedno z jeho varlat zapadlo do kulatého otvoru ve stoličce a protože se sprchoval horkou vodou, zvětšilo se a on je nemohl vyndat.

Všechno naštěstí dopadlo dobře. Claus seděl ve sprše a pouštěl na sebe studenou vodu tak dlouho, dokud se varlata zase nezmenšila a on mohl bez úhony vstát. Uf.

Teď už je Clausovi zase do smíchu. Foto: Facebook/Claus Jørstad

Aby Claus varoval ostatní muže, rozhodl se svůj příběh zveřejnit na Facebooku, kde také napsal firmě Ikea lehce humorný vzkaz, aby upozornil, že stolička nemusí být pro muže úplně bezpečná: „Vím, že vy Švédové nemáte rádi přímé popisování genitálií. Takže jim budu říkat kapitán a jeho námořníci." Celou situaci Claus popsal tak, že jeden z jeho námořníků proklouzl otvorem ve stoličce a kvůli horku tam zůstal uvězněný. Toho si Claus nevšiml až do okamžiku, kdy se pokusil vstát. „Musel jsem na sebe pouštět hodně studenou vodu. Tak studenou, že ani úsměv mé tchyně v okamžiku, kdy jsem si bral její dceru, nebyl tak studený," napsal Claus.

V Ikee mají naštěstí také smysl pro humor, takže Clausovi odpověděli: „Doporučovali bychom Vám, abyste si stoličku do sprchy nedával. Nebo abyste si na ni sedal pouze ve vhodném oděvu a dodržoval správný posez. Pokud se rozhodnete mít stoličku ve sprše, ujistěte se, že jste dobře oblečen na svou další mořskou plavbu."

Claus si tedy vybral jednu z nabízených možností:

Foto: Facebook/Claus Jørstad

Nakonec ale pro stoličku našel raději jiné využití:

Foto: Facebook/Claus Jørstad

Stoličku Marius prodává Ikea i u nás. Stojí 99 korun. Je naprosto bezpečná, ale pokud ji hodláte koupit nebo ji už doma máte, nenechávejte raději svého muže nebo syna, aby se s ní zavíral sám v koupelně! :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.