Valentýnská soutěž o lístky na West Side Story

České publikum má výjimečnou příležitost poprvé v Praze zhlédnout tento světově proslulý unikát v originální podobě, původním znění a s hvězdným broadwayským obsazením, a to u příležitosti 100. výročí tří jeho tvůrců.

Vzhledem k obrovskému zájmu přidává pořádající agentura odpolední představení – v sobotu 25. 3. 2017 od 15:00!

23.–26. 3. 2017 KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA

Nejslavnější muzikál všech dob

Věčný příběh zakázané lásky na motivy Romea a Julie zasazený do ulic západního New Yorku znovu ožívá!

Uvedení West Side Story na Broadwayi v roce 1957 kompletně přepsalo historii muzikálového divadla a rychle se stalo jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších muzikálů všech dob. Ani po 60 letech nepřestává tato Broadwayská klasika, plná nesmrtelných hitů Leonarda Bernsteina (“Maria”, “Tonight”, “Somewhere”, “America” či “I Feel Pretty”), fascinovat diváky po celém světě. V sezoně 2013/2014 ji při turné po 16 evropských zemích (Itálie, Velká Británie, Francie, Belgie, Německo atd.) zhlédlo neuvěřitelných 275 000 diváků.

Soutěž probíhá od 10. do 19.2.

SOUTĚŽTE S NÁMI PŘÍMO ZDE!A co můžete vyhrát?

1. místo: 2 vstupenky a DVD The making of West Side Story

2. místo: 2 vstupenky a tričko West Side Story

3. místo 2 vstupenky a magnetek West Side Story

Vyhrává každá 100., 200. a 300. odpověď.

Velká valentýnská soutěž; foto: All

Českou premiéru měl muzikál v roce 1970 v pražském Národním divadle, krátce nato i v Hudebním divadle Karlín. Uvedení u nás podléhalo přísnému a mnohdy až absurdnímu dozoru cenzury (z propagačních materiálů musely být například těsně před vyvěšením plakátů odstraněny stříbrné pěticípé hvězdy), překlad byl bedlivě upravován ve snaze zamezit šíření amerického způsobu života.

West Side Story se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na Broadwayi a v roce 1961 se dočkala i filmového zpracování. V režii Jeromeho Robbinse a Roberta Wise film slavil triumfální úspěch a získal 10 Oscarů, mj. za nejlepší film, režii, vedlejší role, výpravu, střih či hudbu. České publikum mělo možnost tento snímek zhlédnout až v roce 1973.

Cenami ověnčená a kritikou ceněná West Side Story – The Broadway Classic je jediná produkce, která v sobě snoubí všechny prvky původního nastudování tohoto muzikálu – originální choreografii Jeroma Robbinse, dojemné libreto Stephena Sondheima a nepřekonatelnou hudbu Leonarda Bernsteina. V sezoně 2016/2017 se diváci dočkají nového nastudování této nesmrtelné klasiky v režii Joey McKneelyho, které si klade za cíl oslavit 100. výročí jejích tvůrců, pod názvem WEST SIDE STORY – Centennial Jublilee Production.

“Dynamické, ohromující, hudební veledílo… No.1 greatest musical of all time,“ napsal po představení deník The Times.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal, Ticket Art a Ticketpro.

Více info na www.jvagentura.cz nebo www.facebook.com/jvagentura

Herní řád naleznete zde.

Sdílejte článek
Štítky New York soutěž muzikál West Side Story Praha Romeo a Julie vstupenka Valentýnská soutěž Broadway Kongresové centrum Praha Leonard Bernstein Jerome Robbins Robert Wise

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.