Celebrity

17. října 2022 19:30

Vanesa Havlíková

Zavřel podnik kvůli krizi a pak zemřel. Odešel kuchař, před kterým smekl i Pohlreich

Zdeňkovy hlášky z restaurace Westy

Během sedmé řady oblíbeného pořadu Ano, šéfe! diváky nadchl kuchařský um rakouského rodáka Ludwiga Westermaira (†61). Ten společně se svou manželkou léta provozoval vyhlášenou restauraci Westy v Hodoníně. Z důvodu současné ekonomické a energetické krize koncem září ohlásili konec svého podniku a nyní přišla další rána – rodák z Tyrolska náhle zemřel.

Jako jeden z mála získal od Zdeňka Pohlreicha (65) nejvyšší počet hvězd a jeho kuchyni milovaly i světové celebrity. V pořadu Ano, šéfe! se prý dokonce stal prvním účastníkem, od něhož se samotný šéf něčemu přiučil. V hodonínské restauraci Westy si u zákazníků získal okamžitou přízeň a zvykli si i na vyšší ceny, které jim kompenzoval exkluzivní kulinářský zážitek.

I přes veškerou slávu však zůstal skromný a pokorný. S žádnou z celebrit se nikdy nevyfotil. „To je správný kuchař. Správný hospodský má hájit soukromí svých hostů,“ vyzdvihl Pohlreich kuchaře. Na závěr pořadu si podnik Westy vysloužil nejvyšší počet hvězd.

DER GROßE ZAUBERER IST EINFACH PLÖTZLICH VERSCHWUNDEN VELKÝ ČARODĚJ ve ST 12.10. 2022 (61) PROSTĚ, NAJEDNOU ZMIZEL ….a...

Posted by WESTY Restaurant on Friday, October 14, 2022

Smutnou zprávu zveřejnila manželka zesnulého

„Odešel můj jedinečný a ničím nenahraditelný muž, kterého jsem bezvýhradně milovala a vážila si jej pro jeho čistou duši, pevný charakter, profesionalitu, velkorysost a dobrotu. I v poslední chvíli jsem byla vedle něj a dnes už vím, že nikterak netrpěl,“ svěřila se všem jeho obdivovatelům skrze sociální sítě.

Dolehla na vás energetická krize? Máte vážné obavy, že kvůli inflaci a rostoucím cenám neuživíte svou rodinu? Chcete dát návod ostatním, jak právě vy složitou situaci zvládáte? Pokud máte zájem, podělte se o své životní příběhy a napište nám na lifestyle@iprima.cz. Nezapomeňte uvést kontakt na sebe a informaci, z jakého regionu ČR pocházíte.

Zdůraznila, že do své práce vkládal srdce, a to celých 46 let. „Ve vzácných chvilkách klidu, kdy jsem se jej ptala, co by dělal, kdyby mohl začít znovu, vždy mi s úsměvem řekl, že by si opět vybral to stejné. Ve svém životě zde byl vždy a výhradně pro své hosty. A ač jsem to někdy naprosto nechápala, pouze když pracoval, byl spokojený a šťastný,“ doplnila.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.