Móda a krása

Aktualizováno 11. května 2023 20:02

Komerční sdělení

Vše o augmentaci prsou v živém přenosu! Zeptejte se Romana Kufy, renomovaného plastického chirurga

Přemýšlíte nad zvětšením prsou, ale zatím máte hlavu plnou otázek? Zeptejte se Romana Kufy, předního plastického chirurga. Bude hostem v našem živém vysílání a dotazy mu můžete posílat v průběhu přenosu nebo už nyní.

MUDr. Roman Kufa

Plastický chirurg a vedoucí lékař Perfect Clinic. V minulosti se úspěšně věnoval mikrochirurgii, chirurgii ruky či rekonstrukcím prsů onkologicky nemocných pacientek. Od roku 2017 pořádá mezinárodní kongresy v oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie.

Je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie, členem lékařské společnosti J. E. Purkyně v oboru plastické chirurgie, estetické chirurgie, současně je členem The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a členem The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

Cesta k novému dekoltu

Samotné rozhodnutí podstoupit augmentaci prsou mohou provázet pocity radosti až euforie, nepůjde však jen o fyzickou změnu, ale významně ovlivní i psychiku a sebevědomí. Pomyšlení na to, že budete se svým dekoltem konečně spokojená, je více než příjemné. Jakmile ale začnete pátrat po dalších informacích, můžete narazit na spoustu protichůdných tvrzení. Augmentace je významným zásahem do těla a je potřeba ji dostatečně promyslet a probrat s renomovaným odborníkem, který po osobní konzultaci navrhne optimální řešení.

Díky tomu, že je každé tělo jiné a jedinečné, existuje při chirurgické úpravě prsou velké množství variant řešení. U samotné augmentace jsou to různé metody, operační postupy, typy implantátů a jejich velikostí. Individuální přístup je v této oblasti velmi důležitý. Proto přinášíme stream s předním plastickým chirurgem a věříme, že přispějeme k lepšímu porozumění celému procesu zvětšení prsou a zodpovíme, co vás zajímá.

Sledujte ŽIVĚ rozhovor o zvětšení prsou s doktorem Romanem Kufou

Sledujte ŽIVĚ rozhovor o zvětšení prsou s doktorem Romanem Kufou Renomovaný plastický chirurg Roman Kufa odpovídá na vaše dotazy o augmentaci prsou.

Posted by Prima ŽENY on Thursday, May 11, 2023

Pokud o úpravě prsou uvažujete nebo jste ji už podstoupila a chcete se o čemkoliv z této oblasti poradit se zkušeným plastickým chirurgem, sledujte naše živé vysílání. Můžete se těšit na různá témata se třemi předními lékaři.

První stream s možností živého chatu můžete sledovat ve čtvrtek 11. 5. 2023 od 20:00 hodin na Facebooku Prima Ženy. Hostem bude MUDr. Roman Kufa z Perfect Clinic, který odpoví na vaše otázky o augmentaci a modelaci prsou.

⁉️Zeptejte se předních plastických chirurgů na vše, co vás zajímá o plastice prsou⁉️ PIŠTE SVÉ DOTAZY DO KOMENTÁŘE U...

Posted by Prima ŽENY on Thursday, May 4, 2023

Otázky můžete pokládat už teď, a to nejen do komentářů na Facebooku. Další možností je položení dotazu v rámci diskuse přímo zde. Pokud živý přenos nestihnete, budete si jej moci pustit ze záznamu, který najdete v tomto článku.

Tématu plastických operací prsou se s dalšími odborníky budeme věnovat i nadále, tak nás sledujte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.