3+1 tip na dárky pro muže. Překvapte ho na Vánoce něčím originálním!

Marně přemýšlíte nad tím, čím svého partnera překvapit na Štědrý den? Hoďte starosti za hlavu a inspirujte se našimi pečlivě vybranými tipy na dárky pro muže.

Jak vybírat dárky pro muže?

Výběr dárku vám značně usnadní, pokud svého partnera dokonale znáte. Inspirovat se můžete jeho zálibami a koníčky, zároveň se snažte pozorně naslouchat jeho přáním a snům. Možná vás překvapí, že věci, po kterých muži touží, bývají mnohdy ryze praktického charakteru. Obecně platí, že vhodné dárky pro muže by měly usnadňovat život, ať už osobní, nebo profesní.

Prodloužená ruka smartphonu

Nedá váš partner bez mobilu ani ránu? Pak bude jistě nadšený z chytrých hodinek, které na svém displeji zobrazují důležité notifikace, lze s nimi přehrávat hudbu, ovládat některé funkce smartphonu, a dokonce telefonovat. Většina chytrých hodinek navíc podporuje možnost bezkontaktního placení a nabízí řadu dalších užitečných funkcí – například měření srdečního tepu, monitorování sportovních aktivit nebo sledování kvality spánku.

Vzhůru do přírody

Podnikáte s partnerem rádi pěší výlety do přírody a neodradí vás ani nocování pod širákem? Vybavte ho praktickým outdoorovým nádobím, které je lehké a skladné, takže mu v batohu nezabere zbytečně mnoho místa. Pokud patříte k milovníkům kávy, s cestovním kávovarem si vychutnáte dokonalé espresso i daleko od civilizace.

S větrem o závod

Tráví váš partner většinu dne v práci a stěží si najde čas na sport? Pořiďte mu elektrokoloběžku – efektivní dopravní prostředek, který je jako stvořený pro jízdu po městě. Nejen že vašeho muže dopraví kamkoliv, ale navíc zlepšuje jeho fyzičku a přiměje ho k pohybu na čerstvém vzduchu. Bát se o ni nemusí – koloběžka je skládací, takže si ji s sebou vezme do kanceláře, do obchodu, a dokonce i na dovolenou.

Vždy vychlazené víno

Potrpí si váš partner na kvalitní víno? Třeba by mu přišla vhod domácí vinotéka, díky které bude mít láhve s vínem neustále po ruce a navíc krásně vychlazené a připravené k degustaci. Volně stojící vinotéky se liší svou velikostí a tím, kolik pojmou lahví vína. U všech si ale můžete nastavit optimální teplotu podle druhu vína. Většina vinoték navíc nabízí řadu nadstandardních funkcí, jako je například LCD displej nebo LED osvětlení.

Docházejí vám každoročně před Vánoci nápady na dárky pro vašeho partnera? Nově se můžete inspirovat na Heurece, kde jsou pro vás dárky pro muže přehledně seřazené do tematických kategorií podle jejich oblíbenosti. Až si příště nebudete vědět rady, vzpomeňte si na Heureku. Pro inspiraci a dodatečné recenze na vámi vybrané produkty můžete zajít i na Heureka.sk.

Sdílejte článek
Štítky víno Vánoce Štědrý den Heureka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.