Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

7 dobrých důvodů, jak milovat listopad nebo ho alespoň přežít

Tak jo. Je tu listopad. Co-budu-proboha-dělat? Pokud se vaše myšlenky ubírají tímto směrem, máte nakročeno k pořádné podzimní depce. Nedejte jí šanci!
Vydáno: 15.11.2018
7 dobrých důvodů, jak milovat listopad nebo ho alespoň přežít
Autor: istock.com 7 dobrých důvodů, jak milovat listopad nebo ho alespoň přežít
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Halloween byl roztomile kýčový a je pryč. Barevné listí opadává a do kraje se vkrádá mlha, nebo spíš smogová deka. Na vás také padá “deka” a raději byste ráno vůbec nevylezla z postele. Postavte se listopadu čelem a nenechte se pohltit podzimním splínem.
Víme, proč je listopad skvělý měsíc!

Protože můžete uklidit!

To je tedy rada, myslíte si. Ale takový fortelný úklid, spojený s totální “debordelizací” domácnosti vám neobyčejně pozvedne náladu i morálku. Pokud je listopad nemastný neslaný, využijte jeho pošmourné dny k úklidu, který vám uvolní ruce v předvánoční době. Až budou ostatní šílet a vymetat kouty, vy budete mít hotovo!

Protože se můžete válet!

Dobře, možná ne pořád, ale rozhodně se listopad k odpočívání hodí více než dobře. Nemusíte mít špatné svědomí, že lenošíte, když je venku hezky. Naopak se vám nabízí skvělé alibi pro pyžamový víkend s domácím brunchem. Kdy jindy? Nasbírejte síly, než se strhne vánoční vřava!

Protože můžete žít kulturou!

Na podzimu a zimě je skvělé, že když skončila doba grilovaček, nastává doba tancovaček. Běžte do divadla, dojděte si na výstavu nebo na koncert oblíbeného hudebníka. Dlouhé listopadové večery se pro kulturu skvěle hodí a společenský otufit vám zvedne náladu.

PŘEČTĚTE SI: VELKÝ HOROSKOP NA LISTOPAD

Protože přichází sníh!

Každého to nepotěší, ale pokud máte doma děti a psa, zkuste se podívat na svět jejich očima a vzpomenout si na vzrušení, když jste jako malí vyhlíželi první sněhové vločky za oknem. Nepatří to snad ke krásám života?

Protože někde je teplo!

Kde? Třeba v Dubaji, na Kanárech nebo na jihovýchodě Evropy. Zájezdy jsou levnější, lidí je málo a teploty jsou více než příjemné. Dopřejte si předčasný vánoční dárek a “odskočte” si na prodloužený víkend do tepla nebo (pokud můžete) na celý týden, kde nachytáte před zimou bronz a vitamín D!

Protože začíná advent!

Pokud jsme vás doteď nepřesvědčili, že je listopad fajn, tak ho trochu přeskočte a těšte se na začátek adventu, který přichází poslední listopadovou neděli. Fakticky už během listopadu začne nákupní masáž a vy se můžete začít kochat spoustou romantických dekorací a světýlek, zářících do podzimní noci.

-KU-

Článek je zařazen v: podzim, listopad, deprese, advent, úklid
Reklama