Alza.cz

Alza.cz působí na českém trhu více než 25 let a je skutečnou jedničkou mezi českými e-shopy – nejen svou velikostí a skvělými cenami, ale i úrovní poskytovaných služeb a širokým sortimentem, ze kterého si vybere opravdu každý.

Ať už sháníte počítače, mobilní telefony, pračku, nebo třeba sportovní vybavení, hračky, drogerii či potřeby pro auto či zahradu, všechno najdete právě na Alze. Spolehnout se přitom můžete na rychlé a bezproblémové dodání zboží, které si můžete nechat doručit buď do některé z více než 50 kamenných poboček, 200 výdejních AlzaBoxů a partnerských výdejní míst (Zásilkovna atd..), nebo zvolit kurýra pro dovoz až do domu. Nemusíte přitom čekat na zásilku celý den – Alza totiž nabízí na výběr konkrétní časové okno pro doručení. E-shop navíc doručuje své zboží i o víkendu, kdy jsou otevřeny také všechny jeho provozovny.

Jako neúnavný inovátor se firma snaží neustále vylepšovat nákupní zážitek zákazníků - příkladem mohou být samoobslužné Prodejny budoucnosti dostupné pro zákazníky nonstop, dále např. možnost platit za nákup kryptoměnami, vyzvednout si nákup na pobočce na jediné kliknutí v aplikaci nebo si nechat doručit zásilku cyklokurýrem či expresně řidičem taxi. Velkou výhodou je také možnost vyzvednout si zboží ihned po objednání. Tisíce nabízených produktů má totiž e-shop skladem přímo na svých kamenných pobočkách. Jeho dostupnost na konkrétní prodejně je možné snadno ověřit přímo na webu Alza.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.