zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Anna Slováčková slaví další vítězství! Nemoc jí dala něco, co by nečekala

Anna Slováčková v Show Jana Krause
Autor: Archiv FTV Prima / Show Jana Krause Anna Slováčková v Show Jana Krause
kloidop , Vydáno: 30.11.2020
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková se nedávno svěřila, že ke konci září ukončila léčbu rakoviny prsu, oslavila 25. narozeniny a potkalo ji i jedno velké ocenění!

reklama

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka Anna Slováčková je známou zpěvačkou a herečkou. Více jak před rokem se svěřila celému světu, že v mladém věku trpí rakovinou prsu. Na jejím instagramovém profilu tak začala o nemoci, kterou dostane přes 7000 žen v Čechách každý rok, psát a šířit osvětu o rakovině.

Bulvární média mladé herečce nedala na výběr, citlivou situaci odhalila dříve, než se Anna Slováčková mohla rozhodnout, jak s takovou informací naloží. 

„Chtěla jsem se k tomu postavit tak, aby to třeba někdy někomu pomohlo. Vím, jak moc jsem já sama hledala pomoc na internetu a chtěla jsem si o tom s někým popovídat, ale neměla jsem ve svém okolí nikoho, kdo by v mém věku procházel něčím podobným. Až teď vidím, kolik takových lidí je, a člověk najednou začne mít oči otevřené a začne si všímat jiných věcí.

A ta média jsem vzala tak, aby to pro mě byla jakási protislužba. Média v současnosti hýbou světem a díky nim můžu jít ven s tématem rakoviny prsu u mladých žen, které je stále trochu tabu a hrozně málo se o něm mluví, takže jsem ráda, že o tom můžu veřejně mluvit a třeba být přínosná," vysvětluje Anna Slováčková v rozhovoru pro Prima Ženy.

Anna Slováčková vyhrála Czech Social Awards
Autor: Instagram Anny Slováčkové Anna Slováčková vyhrála Czech Social Awards

Cena za inspiraci

Sdílením svých zážitků z chemoterapií a zkušeností s rakovinou, která už dávno není pouze nemocí "starších", se tak Slováčkové podařila osvěta. Veškeré poznatky sdílela na Instagramu se 136 000 fanoušky a o víkendu byla oceněna jako jedna z 12 osobností v Česku, která se na sociálních sítích snaží sdílet důležitá společenská témata a informace. Herečku ocenění Czech Social Awards překvapilo a veřejně poděkovala.

„A teď jsem reálně jednu cenu dostala a musím říct, že rovnou tak krásnou...Být mezi 12 oceněnými v anketě Czech Social Awards jako jeden z nejvíce inspirativních lidí na našich sociálních sítích...Waaaau...Ještě o to víc jsem v šoku, protože mě ani nenapadlo, že by někoho napadlo pro mě hlasovat nebo být vůbec nominována...Děkuji vám...Udělali jste mi radost..." svěřila se na sociálních sítích. 

Anna Slováčková v Show Jana Krause

Anna Slováčková: Od začátku nemoci si natáčím videa, je to takový můj rakovinový deník

reklama

Související témata: Anna Slováčková , rakovina , ocenění

reklama

Přečtěte si také

reklama