zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Can Yaman ze Zasněné lásky popsal svou dívku snů. Víte, komu je podobná?

Zamilovaná dvojice Sanem a Can v Zasněné lásce
Autor: archiv Prima Zamilovaná dvojice Sanem a Can v Zasněné lásce
kloidop , Vydáno: 31.01.2020
Jak vypadá vysněná partnerka, budoucí manželka tureckého herce Cana Yamana? Hvězda Zasněné lásky popsal někoho velice blízkého...

reklama

Zamilovaný seriál Zasněná láska byl natočen v Turecku, kde hraje hlavní mužskou roli Can Yaman po boku herečky Demet Özdemir. Zasněnou lásku vysíláme každý den na Prima LOVE. Sledovat seriál a novinky můžete také online v našem archivu iPrima.cz

SLEDUJTE ZASNĚNOU LÁSKU ONLINE

Can Yaman ve stejnojmenné roli majitele reklamní agentury a fotografa v jednom v rámci Zasněné lásky a předchozí Příchutě lásky probudil v divačkách po celém světě nečekané vášně. Jeho podzimní turné v roce 2019 po západní Evropě bylo někdy až nebezpečné. Tisíce fanynek na něj čekaly už na letišti, zbytek u hotelu. Yaman musel být několikrát eskortován z důvodu vlastní bezpečnosti policií.

Sanem a Can v Zasněné lásce

10 věcí, které nevíte o hvězdě Zasněné lásky

Herec nikdy nezažil lásku jako tu v Zasněné

Čerstvý třicátník a vystudovaný právník tak během proma v Evropě udělal několik rozhovorů, z kterých se fanynky a divačky seriálu Zasněná láska dozvěděly zase o něco více o svém oblíbeném herci. Yaman mimo jiné přiznal, že tak velkou lásku, jakou si zahrál po boku kolegyně Demet, sám ještě nezažil.

Dalším zajímavým tématem, které se v rozhovorech často objevovalo, jsou samozřejmě jeho preference ve výběru partnerky. Can Yaman je podle svých slov (a koneckonců i u tureckého bulváru) single. Ale pokud se ho zeptáte, zda radši randí s brunetami nebo blondýnami, ani na tohle vám řádně neodpoví.

Can Yaman ztvárnil hlavní mužskou postavu v Zasněné lásce
Autor: FTV Prima Can Yaman ztvárnil hlavní mužskou postavu v Zasněné lásce

„Nikdy jsem neměl jeden jediný typ ženy, který by mě uhranul. Pokud se projde kolem modelka, je možné, že se do ní zamiluji. Ačkoliv to, jak si obecně představujeme ideální ženu, ještě nemusí znamenat, že se mi bude líbit, takže mluvit o ideálním obrazu mé nastávající je pro mě těžké. Rád experimentuji, nemám návod na to, jak by pro mě měla ideální žena vypadat. Co se týče intelektuální roviny, měla by být vtipná, dáma, neměla by být příliš maskulinní a neměla by být neustále vystresovaná. Důležitý je pro mě smysl pro humor, najít někoho, s kým se budu pořád smát. Samozřejmě, je pro mě důležité, aby byla upřímná a čestná," vysvětluje turecký herec.

Vtipná, ale pořád dáma, pohodářka, s kterou se zasmějete... nepřipomíná vám někoho?

CAN YAMAN SE VRÁTIL NA KONCI LEDNA Z VOJNY. PŘED BRANAMI SE VYFOTIL S NEJVĚTŠÍ FANYNKOU. JAK VYPADÁ TEĎ?

Už od roku 2018 během natáčení seriálu Zasněná láska se ale dlouhodobě spekujule o tom, že Can Yaman společně s představitelkou Sanem měli milostný poměr. Mluví se dokonce i o společné dovolené v exotice. Pokud však nějaký vztah mezi nimi existoval, s největší pravděpodobností už ho odvál čas.

HVĚZDA ZASNĚNÉ LÁSKY JE ŠTÍR. JAK NA TAKOVÉHO MUŽE?

U JAKÉ SCÉNY ZASNĚNÉ LÁSKY SE CAN YAMAN NEJVÍCE ZASMÁL?

Zasněná láska a Sanem a Can

Drama mezi herci Zasněné lásky? Can Yaman napsal na sociálních sítích vzkaz představitelce Sanem

reklama

Související témata: Zasněná láska , Can Yaman , Zasněná láska , rozhovor , přítelkyně , partnerka , manželka

reklama

Přečtěte si také

reklama