Cvičení

11. července 2019 10:19

Martina Čerňanská

Chcete mít tricáky jako skála? Při cvičení vám poslouží lavička

Letní slunečné dny lákají k fyzické aktivitě, díky které svá těla dostanete do formy raz dva. Výmluvy na nedostatek času nebo nelibost k fitness centrům rozhodně nejsou na místě.

Rozhlédněte se kolem sebe a objevte kouzlo města, ve kterém žijete. Cvičení si co nejvíce zpříjemněte a dejte sbohem „mučení“ ve fitness centrech! Vaše město naprosto s přehledem zastane jejich funkci!

Schody, parky, lavičky, obrubníky nebo obyčejné chodníky! To jsou pomůcky, které můžete využít při budování svojí pevnější postavy a silnější kondice! Nemusíte už chodit do fitness center, potit se v šatnách a trápit se na strojích, pokud to děláte neradi. Cvičení v parku ve stínu stromů a na čerstvém vzduchu je o mnoho lepší!

Jestliže jste se odhodlali, převlékli se do sportovního a použili antiperspirant Rexona Max Protection roll-on pro muže, která vám díky krémové textuře poskytuje nejen pohodlnou aplikaci, ale také absorbuje přebytečný pot, abyste se při cvičení cítili svěží, porozhlédněte se po vhodné lavičce a dejte se do posilování rukou. Díky antiperspirantu Rexona Max Protection roll-on se vám nebudou kolemjdoucí vyhýbat kvůli možnému zápachu nebo zírat na vaše propocené triko. Ani jedno totiž díky Rexoně nebudete muset vůbec řešit. Což se při venkovním cvičení ve městě opravdu hodí!

Pokud chcete, aby mělo cvičení opravdový efekt, dělejte ho poctivě. Jak tedy správně cvik provádět? „Ruce položte na lavičku, rovná záda mějte směrem k lavičce, nohy držte rovně (nebo v mírném podřepu, podle obtížnosti). Váhu mějte na patách, držte lokty rovně dozadu a pomalu sjíždějte dolů a zase nahoru. Dostaňte ve spodní fázi cviku své lokty do pravého úhlu. Soustřeďte se na pohyb. Posílíte tak především triceps, střed těla a ramena,“ radí fitness trenér značky Rexona Michal Maxa.

Sdílejte článek
Štítky skála cvičení magie fitness cviky na triceps triceps cvičení venku rexona skalní formace Rexona

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.