Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Chcete mít vysekaný pekáč buchet? Náčiní na cvičení nepotřebujete

Určitě to znáte nejenom z televize, ale klidně i od vody, kam v horkých letních měsících  chodíte. Muž nebo žena se svlékají do plavek. Odhazují postupně své svršky, a když se vydají v plavkách směrem k vám, nejde si nevšimnout jejich naprosto dokonalého břišního pekáče, o kterém sníte už několik měsíců.
Vydáno: 08.07.2019
Chcete mít vysekaný pekáč buchet
Autor: istock.com Chcete mít vysekaný pekáč buchet

Přestaňte se litovat a dejte si do těla. Stejně vysekanými břišními svaly můžete oslňovat díky jednoduchému cvičení, ke kterému nepotřebujete ani stroje z fitka ani činky.

Je velmi dobrý pocit svobodně se obléknout do plavek a vystavovat své tělo paprskům slunce u vody. A hlavně když jste se svým tělem spokojení. Pokud tomu tak ještě není, nezoufejte. Zkuste si zacvičit jednoduché cviky, které jsou ale velmi efektivní a běžte dokonalým břišákům pěkně naproti. Třeba přímo na koupališti.

Až budete ležet na dece a oddávat se opalování, věnujte chvilku také cvičení, které zdokonalí vaši postavu. „Lehněte si na záda a střídavě přitahujte lokty ke kolenům. Lopatky zvedejte ze země. Posílíte tak primárne šikmé břisní svaly. A pokud byste neměli dost, zkuste si sednout na zem s váhou těla v zadní části. Dejte si ruce za hlavu, zvedněte nohy a přitahujte kolena a hrudník k sobě. Tak dáte zabrat celému břišnímu svalstvu,“ radí Michal maxa, fitness trenér Rexona.

Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Autor: Michal Maxa - osobní fitness trenér Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Autor: Michal Maxa - osobní fitness trenér Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly

Až docvičíte, budete určitě pěkně zpocení. Nezapomeňte se proto rychle osvěžit ve vodě, ve které si můžete dát i pár temp, které do kondice dostanou celé vaše tělo. Až vylezete ven a trochu na slunci oschnete, použijte antiperspirant Rexona Max protection, který vám zaručí nejenom to, že budete krásně vonět, ale také dlouhodobou ochranu před pocením a zápachem i když se půjdete znova okoupat. Složení antiperspirantu dělá výjimečným inovativní technologie TRIsolidTM, která poskytuje vědecky ověřenou ochranu proti pocení. Zajistíte si tak silnou ochranu během dne a to, i po okoupání.

Antiperspirant Rexona Max protection
Autor: archiv značky Antiperspirant Rexona Max protection
Článek je zařazen v: rexona, sport, břicho, břišní svlay, ploché břicho