Cvičení

8. července 2019 15:12

Martina Čerňanská

Chcete mít vysekaný pekáč buchet? Náčiní na cvičení nepotřebujete

Určitě to znáte nejenom z televize, ale klidně i od vody, kam v horkých letních měsících  chodíte. Muž nebo žena se svlékají do plavek. Odhazují postupně své svršky, a když se vydají v plavkách směrem k vám, nejde si nevšimnout jejich naprosto dokonalého břišního pekáče, o kterém sníte už několik měsíců.

Přestaňte se litovat a dejte si do těla. Stejně vysekanými břišními svaly můžete oslňovat díky jednoduchému cvičení, ke kterému nepotřebujete ani stroje z fitka ani činky.

Je velmi dobrý pocit svobodně se obléknout do plavek a vystavovat své tělo paprskům slunce u vody. A hlavně když jste se svým tělem spokojení. Pokud tomu tak ještě není, nezoufejte. Zkuste si zacvičit jednoduché cviky, které jsou ale velmi efektivní a běžte dokonalým břišákům pěkně naproti. Třeba přímo na koupališti.

Až budete ležet na dece a oddávat se opalování, věnujte chvilku také cvičení, které zdokonalí vaši postavu. „Lehněte si na záda a střídavě přitahujte lokty ke kolenům. Lopatky zvedejte ze země. Posílíte tak primárne šikmé břisní svaly. A pokud byste neměli dost, zkuste si sednout na zem s váhou těla v zadní části. Dejte si ruce za hlavu, zvedněte nohy a přitahujte kolena a hrudník k sobě. Tak dáte zabrat celému břišnímu svalstvu,“ radí Michal maxa, fitness trenér Rexona.

Až docvičíte, budete určitě pěkně zpocení. Nezapomeňte se proto rychle osvěžit ve vodě, ve které si můžete dát i pár temp, které do kondice dostanou celé vaše tělo. Až vylezete ven a trochu na slunci oschnete, použijte antiperspirant Rexona Max protection, který vám zaručí nejenom to, že budete krásně vonět, ale také dlouhodobou ochranu před pocením a zápachem i když se půjdete znova okoupat. Složení antiperspirantu dělá výjimečným inovativní technologie TRIsolidTM, která poskytuje vědecky ověřenou ochranu proti pocení. Zajistíte si tak silnou ochranu během dne a to, i po okoupání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.