zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chcete mít vysekaný pekáč buchet? Náčiní na cvičení nepotřebujete

Chcete mít vysekaný pekáč buchet
Autor: istock.com Chcete mít vysekaný pekáč buchet
cernanm , Vydáno: 08.07.2019
Určitě to znáte nejenom z televize, ale klidně i od vody, kam v horkých letních měsících  chodíte. Muž nebo žena se svlékají do plavek. Odhazují postupně své svršky, a když se vydají v plavkách směrem k vám, nejde si nevšimnout jejich naprosto dokonalého břišního pekáče, o kterém sníte už několik měsíců.

reklama

Přestaňte se litovat a dejte si do těla. Stejně vysekanými břišními svaly můžete oslňovat díky jednoduchému cvičení, ke kterému nepotřebujete ani stroje z fitka ani činky.

Je velmi dobrý pocit svobodně se obléknout do plavek a vystavovat své tělo paprskům slunce u vody. A hlavně když jste se svým tělem spokojení. Pokud tomu tak ještě není, nezoufejte. Zkuste si zacvičit jednoduché cviky, které jsou ale velmi efektivní a běžte dokonalým břišákům pěkně naproti. Třeba přímo na koupališti.

Až budete ležet na dece a oddávat se opalování, věnujte chvilku také cvičení, které zdokonalí vaši postavu. „Lehněte si na záda a střídavě přitahujte lokty ke kolenům. Lopatky zvedejte ze země. Posílíte tak primárne šikmé břisní svaly. A pokud byste neměli dost, zkuste si sednout na zem s váhou těla v zadní části. Dejte si ruce za hlavu, zvedněte nohy a přitahujte kolena a hrudník k sobě. Tak dáte zabrat celému břišnímu svalstvu,“ radí Michal maxa, fitness trenér Rexona.

Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Autor: Michal Maxa - osobní fitness trenér Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly
Autor: Michal Maxa - osobní fitness trenér Jednoduchý ale efektivní cvik na břišní svaly

Až docvičíte, budete určitě pěkně zpocení. Nezapomeňte se proto rychle osvěžit ve vodě, ve které si můžete dát i pár temp, které do kondice dostanou celé vaše tělo. Až vylezete ven a trochu na slunci oschnete, použijte antiperspirant Rexona Max protection, který vám zaručí nejenom to, že budete krásně vonět, ale také dlouhodobou ochranu před pocením a zápachem i když se půjdete znova okoupat. Složení antiperspirantu dělá výjimečným inovativní technologie TRIsolidTM, která poskytuje vědecky ověřenou ochranu proti pocení. Zajistíte si tak silnou ochranu během dne a to, i po okoupání.

Antiperspirant Rexona Max protection
Autor: archiv značky Antiperspirant Rexona Max protection

reklama

Související témata: rexona , sport , břicho , břišní svlay , ploché břicho

reklama

Přečtěte si také

reklama