Jaroslav manželským štěstím přibral tak, že se přestal své ženě líbit. Ta s ním uzavřela sázku

Tlouštíci (8) - upoutávka

V době, kdy Jaroslav (34) začal s Veronikou žít, vážil asi osmdesát kilogramů. Jejich manželství jen vzkvétalo a pohodový život pomalu zdvojnásobil Jaroslavovo tělo. Když se ručička na váze vyšplhala na 152 kilogramů, bylo všem jasné, že takhle už to dál nepůjde.

Čtyřiatřicetiletý Jaroslav Imrich je důlní elektrikář a současně také karvinský svatební DJ. Sám si ale už moc křepčit na parketu nemůže, protože se zadýchává.

„Jak jsem se mohl takhle vyžrat? Úplně normálně. Není to nemoc. Když ti chutná, tak žereš a když nemáš pohyb, tak se to nasbírá,“ popisuje upřímně jinak pohledný a vtipný chlapík Jaroslav, jak ke tloušťce přišel. Věří ale, že je ve věku, kdy se s obezitou dá ještě něco udělat. Lituje, že jeho dvě šikovné dcery mají tatínka, z něhož do místnosti vchází nejdříve břicho a pak teprve „taťka“.

Aby Jaroslav se svojí kyprou postavou začal něco dělat, vyslala ho ráznější manželka Veronika do pořadu o hubnutí. I ona za dobu manželství a po dvou dcerách také přibrala, a tak se rozhodla, že muže v hubnutí podpoří - začnou tuky spalovat společně a váhu stlačí na dvojciferné číslo. Přesněji, že on bude hubnout před televizními kamerami a ona v zákulisí. Tenhle plán navíc ještě koření motivační sázka o luxusní večeři v restauraci u Zdeňka Pohlreicha. „Musíš zhubnout víc a lépe, než já,“ vsadila se Veronika s Jaroslavem. Jak tenhle rodinný souboj dopadne, sledujte v pořadu Tlouštíci už v pondělí 13. prosince ve 21:35 na Primě.

Aby šel Jaroslav svým dcerám příkladem, potřebuje začít se zdravým stravováním a zhubnout ze sebe váhu jednoho člověka. Při váze 150 kg má před sebou dlouhou cestu, ale také velkou výhodu v podpoře partnerky a vedení odborníků.

Jaroslav tak hubnul pod dohledem manželky, dietoložky Dity Pichlerové, cvičitelky i odborníka Lukáše Vrány. Do jeho snahy ale zasáhla covidová nákaza, takže se tempo hubnutí poněkud zpomalilo. Kromě toho Jaroslav neustále běhal, i když si tím podle doktorky Pichlerové škodil a zatěžoval své klouby. Lukáš Vrána z programu The 1:1 Diet dodává, kdy podle něj nastala složitá situace pro celý tým, ale nejvíc pro samotného Jaroslava: „Nejnáročnější bylo období, kdy Jaroslav jednak dosáhl komfortní zóny a byl se získanou hmotností spokojen (i když by se ještě dalo jít dolů) v kombinaci s jeho další výdělečnou činností. Aniž bych prozrazoval detaily, tak v průběhu této činnosti není problém s konzumací většího množství jídla. Bylo to ke konci probíhající proměny, a byla to zkouška toho, zda je výsledná hmotnost stabilizovaná a udržitelná,“ říká výživový poradce Vrána.

Veronika se mezitím rozhodne podstoupit abdominoplastiku a zbavit se tak přebytečné břišní tukové řasy. Oba manželé dělají vše pro to, aby z nich byl stejně krásný pár jako na svatebních fotografiích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.