zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Svobodný tlouštík Štěpán potřebuje nové tělo. Jeho maminka ví, na co ženy letí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 06.12.2021
Do teď využíval vřelých služeb a pohodlí mamahotelu, což se ale nepěkně odrazilo na jeho postavě. Sympatický mladík by se chtěl konečně osamostatnit, užívat života a třeba si najít partnerku. Ale? Štěpán se zadýchává při sebemenší námaze, jeho špíčky a váha 140 kilogramů dívky spíše odrazují.

reklama

Od jeho tříletého vztahu již uplynulo pět let. Za tu dobu se postupně vzdálil i vrstevníkům a kamarádům, kteří založili rodiny a začali mít jiné zájmy. „Na to, že je mi jedenatřicet let, tak už bych měl mír rodinu a žít samostatně. Je to prostě pohodlnost, že člověk přijede domů, nemusí nic řešit, prát prádlo, nemusí vařit,“ uvědomuje si jedenatřicetiletý Štěpán Vrána všechny výhody a nevýhody mamahotelu.

Má štěstí. Maminka, která se ve skrytu duše těší na vnoučata, synovo rozhodnutí osamostatnit se, zcela podporuje.

Mamahotel využívají více muži

Takových „dětí“, které ač již mají vlastní příjmy, stále žijí s rodiči, aniž by se více podílely na chodu domácnosti, stále přibývá. Převažují mezi nimi právě muži. Podle odhadů jde celkem nejméně o půl milionu lidí ve věku 20–30 let. Těch, kteří bydlí doma u rodičů i po pětadvacátých narozeninách, je nejvíce na Slovensku (56,6 %), hned za nimi se drží Bulhaři a Řekové (s 52,8 % a 51,6 %). Třetí jsou v počtu „mamánků“ Maďaři a Poláci (43 % a 43,2 %). 

Psychologové zastávají názor, že na vině setrvávání doma v případě mužů jsou matky. Od stěhování přerostlé synky odrazuje fakt, že přijdou o sice někdy dotěrnou, ale vždy zaručenou péči maminky. To ale není případ Štěpána. Ten si na maminku rozhodně stěžovat nemůže. Ta jeho je moudrá, uvědomuje si úskalí mamahotelu a má dokonce jasno i v tom, že pro nalezení partnerky je třeba ještě něco víc, než jen vylétnout z hnízda. 

Maminka synovi doporučuje sexy tělo

Maminka Štěpánovi, jehož váha se i její péčí vyšplhala na 140 kilogramů, přímo doporučuje sexy tělo. Jak tato žena otevřeně přiznává, „ani já jsem se v mládí nedívala po tlustých ogaroch... To není postava, která by se ženám líbila. Když byl malý, tak to byl fakt malý Štěpánek – droboučký, hubeňoučký. Nějak od puberty začal nabírat," vzpomíná dále a Štěpán upřesňuje, že přibírat začal na internátu. 

Maminka navaří, uklidí, vypere... Ona i syn Štěpán už vědí, že to není dobře.
Autor: FTV Prima Maminka navaří, uklidí, vypere... Ona i syn Štěpán už vědí, že to není dobře.

Nadváha ho dnes omezuje nejen ve výběru partnerek, ale i v aktivním životě. Zadýchává se, hrozí mu cukrovka a další obtíže. Povoláním je řidič pro fastfoodovou provozovnu, a když má volnou chvíli, sedí u počítače. Metabolický věk Štěpána je 46 let. To je o patnáct let víc, než je mu ve skutečnosti. Jak sám přiznává, nejtěžší bude začít se sportem a omezením stravování se ve fastfoodu. To hojně využívá, protože má zaměstnaneckou slevu.

Štěpánův životní styl není ukázkový, čeká ho tedy osmiměsíční maraton hubnutí pod vedením týmu odborníků. Podaří se odhodlanému mladému muži postavit na vlastní nohy, zhubnout a vyřešit si život? Sledujte Tlouštíky v pondělí ve 21:35 na Primě. 

Štěpán potřebuje zapracovat na změně životního stylu. Maminka ho podporuje.
Autor: FTV Prima Štěpán potřebuje zapracovat na změně životního stylu. Maminka ho podporuje.

Po prvních dnech najetí na nový životní styl Štěpán tvrdí, že měl pocit, že hlady bude ohryzávat omítku. Nakonec si zvykl, během hubnutí ale došlo i na těžké chvilky, během kterých ukápla i slza zoufalství. 

Herci Jakub Prachař i Norbert Lichý bydlí u maminky. Jakub se tedy vrátil zpátky po rozvodu.

Mamahotel jim vyhovuje. Kdo ze slavných bydlí s maminkou? A proč?

reklama

Související témata: Tlouštíci , změna životního stylu , dieta na míru , sexy tělo , mamahotel

reklama

Přečtěte si také

reklama