zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mamahotel jim vyhovuje. Kdo ze slavných bydlí s maminkou? A proč?

Herci Jakub Prachař i Norbert Lichý bydlí u maminky. Jakub se tedy vrátil zpátky po rozvodu.
Autor: profimedia Herci Jakub Prachař i Norbert Lichý bydlí u maminky. Jakub se tedy vrátil zpátky po rozvodu.
David Laštovka , Vydáno: 17.05.2021
Věková hranice Čechů, kteří vylétnou z rodinného hnízda, se neustále posouvá směrem nahoru. Zatímco ještě v roce 2000 z domova odcházeli mladí zhruba ve třiadvaceti letech, dnes se podle průzkumů staví na vlastní nohy skoro až v sedmadvaceti letech. Také v českém showbyznysu najdeme několik takových případů. Kdo se stále drží máminy sukně?

reklama

Norbert Lichý

Korpulentní herec s nezaměnitelnou podobou bydlí ve svých šestapadesáti letech stále s maminkou. Pohodlí u ženy, která ho přivedla na svět, by nevyměnil za nic na světě. „Doma, to je oáza klidu. S maminkou se mi žije velmi dobře a nevidím na tom nic špatného. Já díky ní nejsem sám, ona díky mně není sama,“ uvedl představitel Aleše Řeháka ze seriálu Slunečná. Partnerku ani děti nemá a život svobodného mládence mu vyhovuje. S maminkou se má jako v bavlnce a je o něj báječně postaráno. „Výborně vaří, nejmilejším jídlem od ní je svíčková. Tu umí znamenitě,“ dodal.  

Jakub Prachař

Po rozvodu s manželkou Agátou našel „azyl“ u své matky, herečky Dany Batulkové, ke které se nastěhoval. Ta ho přivítala s otevřenou náručí. „Mám teď všechny děti zpátky doma, nemají do čeho píchnout, tak jsou u mě. Dochází mezi nimi k sourozeneckému sbližování,“ příblížila Batulková v pořadu Show Jana Krause. Mamahotel si pochvaluje i Jakub. „Nemusím uklízet, o nic se starat a mám víc času na sebe, což se mi náramně hodí,“ prozradil spokojeně. 

Jaroslava Obermaierová

Herečka, která začátkem dubna oslavila pětasedmdesáté narozeniny, má svého jediného syna Jaroslava, stále doma. Přestože mu je už čtyřicet let, společné soužití si nemohou vynachválit. „Je to praktické z toho důvodu, že on se o mě stará, nakoupí, s autem zajede do servisu, já se postarám zase o domácnost. Když se sejdeme, tak si máme co říct, ale nepřeháníme to. Jak to jemu bude do budoucna vyhovovat, nevím. Já mu do ničeho nekecám,“ sdělila Obermaierová. 

Herečka Jaroslava Obermaierová se svým synem Jaroslavem.
Autor: profimedia Herečka Jaroslava Obermaierová se svým synem Jaroslavem.

Patricie Pagáčová

Celý život bydlí v rodinné vile, kde žije její matka, prarodiče i sestra. Nic na tom se nezměnilo ani po svatbě s dramaturgem Tiborem Pagáčem. „Manžel se přistěhoval k nám. Nabízela jsem mu, že klidně půjdeme žít jinam, pokud se s tchyní pod jednou střechou bude cítit nekomfortně, ale nebylo to potřeba,“ uvedla herečka. Každý má prý své patro a tudíž i potřebné soukromí. „Když nechceme, nemusíme se potkat. Ale myslím, že je velká výhoda mít rodinu blízko u sebe,“ dodala představitelka Laury Hrdinové ze seriálu Sestřičky TV Prima.

Patricie Pagáčová jako Laura v seriálu Sestřičky Modrý kód

Patricie Pagáčová je těhotná. Bříško ukázala na Maledivách!

Vlastimil Zavřel

Až do svých sedmapadesáti let bydlel v jednom domě s matkou a „provozoval“ typický život starého mládence. Pak mu ovšem do cesty vstoupila o šest let mladší Judita a všechno se změnilo. Dabér oblíbené animované postavičky Homera v seriálu Simposonovi se zamiloval a po dvouleté známosti svoji lásku pojal za manželku. Od maminky dostal požehnání a přestěhoval se do bytu své ženy. „Okouzlila mě tím, jak je krásná. Ona se nemaluje, nenosí šperky, je na mě hodná a milá. Vydržel jsem dlouho být svobodný, ale teď jsem skutečně šťastný,“ popsal své manželské pocity herec. 

Iva Janžurová

S dcerami Sabinou a Theodorou, které mají vlastní rodiny, žije pod jednou střechou ve vile v pražských Střešovicích. S tímto způsobem života jsou prý všichni spokojení a na nervy si nelezou. „Dům jsme předělali tak, aby nám všem vyhovoval a měli v něm oddělené bydlení. Vídáme se, jen když chceme. Mít děti a vnoučata tak nablízku považuji za obrovskou výhodou. Přála bych to každému,“ uvedla herečka.

Iva Janžurová s dcerami Sabinou a Theodorou

Iva Janžurová žije s dcerami v jednom domě a vzpomíná: Byla jsem špatná matka

Jaroslav Čejka

Slavný mim, který nezaměnitelně uměl napodobovat slepici, byl na své matce doslova závislý a nikdy ji neopustil. Poslouchal ji na slovo, cokoliv řekla, to pro něj bylo svaté. Když maminka ve věku 104 let zemřela, zhroutil se mu svět. Neměl pro koho žít a špatná psychika se odrazila i na jeho zdravotním stavu. Onemocněl Parkinsonovou a poté i Alzheimerovou chorobou a přestal být soběstačný. Už několik let pobývá v domově seniorů a život je pro něj spíše utrpením. „Nevnímá, neví o světě, nevydá už ani slůvko. Celý den jenom prospí. Je to špatné,“ povzdechl si jeho přítel Oldřich Bašus, který Jaroslava chodí pravidelně navštěvovat.  

Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou.

Dana Batulková: Jakub bydlí zase u mě. S Marianou se hádají, na to nejsem zvyklá

reklama

Související témata: mateřství , matky , matky a synové , Jaroslava Obermaierová , Jakub Prachař , Norbert Lichý , patricie pagáčová , Iva Janžurová , Vlastimil Zavřel , Jaroslav Čejka

reklama

Přečtěte si také

reklama