zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Novinka v pořadu Tlouštíci: Hned 2 účastníci budou hubnout s programem The 1:1 Diet

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

(redakce) , Vydáno: 08.11.2021
Účastníci pořadu Tlouštíci si nesou do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně perou. Od října sledujeme jejich nelehké osudy a cestu za zdravějším životním stylem. Každému účastníkovi byl proces hubnutí vybraný na míru tak, aby byl co nejefektivnější a také trvalý. Hned 2 účastníci pak budou redukovat svou hmotnost s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan za podpory výživových poradců a komplexních jídel, které program nabízí.

reklama

Po premiéře loňské řady pořadu Tlouštíci budeme letos svědky zajímavé změny. Dříve byl divákům pokaždé nabízen stejný postup u všech účastníků, sledovali jsme pouze osudy jednotlivých lidí, jak se s danou výzvou poprali. Možností, jak redukovat nadbytečnou hmotnost, je ale celá řada. Je pravda, že některé jsou pro řadu lidí nevhodné nebo příliš radikální, jiné si člověk vybere na základě osobních preferencí. 

V nové řadě se tak můžeme setkat i s přístupy, které se aplikují pouze v dietologických poradnách pod vedením lékaře. Diváky čeká nahlédnutí do čtyř způsobů redukce hmotnosti – klasického jídelníčku, redukce hmotnosti pomocí speciálních programů pod pravidelným dozorem výživového poradce, léků na léčbu obezity a bariatrické chirurgie. Letos tedy bude velmi zajímavé sledovat všechny účastníky, jak se s různými přístupy redukce poperou. 

Výživový poradce Lukáš Vrána: Individuální přístup je zásadní

Dva účastníci, kteří byli svěřeni do péče odborníků The 1:1 Diet, absolvovali standardní program The 1:1 Diet, tedy kombinaci speciálních produktů s běžnou stravou.

Program využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a také všechny nezbytné vitamíny a minerály. The 1:1 Diet pomáhá osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. To vše pod dohledem vyškoleného výživového poradce, který je celou dobu pomocnou rukou v kteroukoliv denní nebo noční dobu a který každý týden vyhodnocuje pokroky a nastavuje program tak, aby přesně odpovídal potřebám každého klienta. 

Výživový poradce Ing. Lukáš Vrána
Autor: Archiv CWP Výživový poradce Ing. Lukáš Vrána

Do redukce nezasahuje jen fyzika a její zákony, zejména zákon o zachování energie, ale i psychika, síla vůle, motivace a životní situace účastníků. Otázkou, na kterou neprozradíme odpověď, bude, jak si se vším každý z účastníků pořadu Tlouštíci poradí a zda všichni dosáhnou vytyčeného cíle.

Pokud chcete odpověď znát, nebo porovnat jednotlivé metody, tak sledujte každé pondělí pořad Tlouštíci ve 21:30 na Primě. 

S pořadem Tlouštíci a s The 1:1 Diet za vysněnou postavou

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy. Přidejte se k bojovníkům z pořadu Tlouštíci a vydejte se na cestu za vysněnou postavou s The 1:1 Diet!

Proměna Míši s Terezou. Obě nyní váží pod sto kilogramů.

Hlavní chyby v jídelníčku Míši a Terezy podle dietoložky Karoliny Hlavaté

reklama

Související témata: Tlouštíci , hubnutí , léčba obezity , The 1:1 Diet , výživový poradce , redukce hmotnosti

reklama

Přečtěte si také

reklama