Novinka v pořadu Tlouštíci: Hned 2 účastníci budou hubnout s programem The 1:1 Diet

Tlouštíci (3) - upoutávka

Účastníci pořadu Tlouštíci si nesou do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více či méně úspěšně perou. Od října sledujeme jejich nelehké osudy a cestu za zdravějším životním stylem. Každému účastníkovi byl proces hubnutí vybraný na míru tak, aby byl co nejefektivnější a také trvalý. Hned 2 účastníci pak budou redukovat svou hmotnost s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan za podpory vý

Po premiéře loňské řady pořadu Tlouštíci budeme letos svědky zajímavé změny. Dříve byl divákům pokaždé nabízen stejný postup u všech účastníků, sledovali jsme pouze osudy jednotlivých lidí, jak se s danou výzvou poprali. Možností, jak redukovat nadbytečnou hmotnost, je ale celá řada. Je pravda, že některé jsou pro řadu lidí nevhodné nebo příliš radikální, jiné si člověk vybere na základě osobních preferencí.

V nové řadě se tak můžeme setkat i s přístupy, které se aplikují pouze v dietologických poradnách pod vedením lékaře. Diváky čeká nahlédnutí do čtyř způsobů redukce hmotnosti – klasického jídelníčku, redukce hmotnosti pomocí speciálních programů pod pravidelným dozorem výživového poradce, léků na léčbu obezity a bariatrické chirurgie. Letos tedy bude velmi zajímavé sledovat všechny účastníky, jak se s různými přístupy redukce poperou.

Výživový poradce Lukáš Vrána: Individuální přístup je zásadní

Dva účastníci, kteří byli svěřeni do péče odborníků The 1:1 Diet, absolvovali standardní program The 1:1 Diet, tedy kombinaci speciálních produktů s běžnou stravou.

Program využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a také všechny nezbytné vitamíny a minerály. The 1:1 Diet pomáhá osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. To vše pod dohledem vyškoleného výživového poradce, který je celou dobu pomocnou rukou v kteroukoliv denní nebo noční dobu a který každý týden vyhodnocuje pokroky a nastavuje program tak, aby přesně odpovídal potřebám každého klienta.

Do redukce nezasahuje jen fyzika a její zákony, zejména zákon o zachování energie, ale i psychika, síla vůle, motivace a životní situace účastníků. Otázkou, na kterou neprozradíme odpověď, bude, jak si se vším každý z účastníků pořadu Tlouštíci poradí a zda všichni dosáhnou vytyčeného cíle.

Pokud chcete odpověď znát, nebo porovnat jednotlivé metody, tak sledujte každé pondělí pořad Tlouštíci ve 21:30 na Primě.

S pořadem Tlouštíci a s The 1:1 Diet za vysněnou postavou

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy. Přidejte se k bojovníkům z pořadu Tlouštíci a vydejte se na cestu za vysněnou postavou s The 1:1 Diet!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.