zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dojemné momenty z filmu Karel jsou venku. Už to bude rok, kdy Karel Gott zemřel

kloidop , Vydáno: 13.09.2020
Premiéra intimního dokumentu o Karlovi Gottovi se chystá na půlku října. Dokument Karel režisérky Olgy Malířové Špátové ukazuje emotivní momenty ze života českého slavíka. Podívejte se na druhý trailer, jenž nedávno vyšel a ukazuje světu, jak emotivní byl poslední rok jeho života.

reklama

1. října to bude rok, kdy Karel Gott zemřel. Výročí jeho odchodu zpečetí premiéra dokumentárního snímku Karel, která přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku.

Intimní pohled do života Karla Gotta

Boj se zákeřnou nemocí, bolestí, ale také čas strávený s rodinou i dojemná starost manželky Ivany Gottové, takové momenty naleznete v dalším traileru. Dokument Karel zachycuje život pěvecké legendy tam, kde sláva končí a kde se z fenomenálního Zlatého slavíka Karla Gotta stává pouze Karel, nadšený malíř, milující manžel a táta svých dcer.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ivana Gottová zveřejnila neobyčejně emotivní ukázky z filmu Karel

Díky upřímné otevřenosti Karla Gotta mohou diváci vidět autentický a jedinečný filmový portrét, plný nečekaných vzpomínek. „Náš film nesmí být nuda,“ říkal během natáčení Karel Gott režisérce, která využila i množství málo známých archivních materiálů.

Začínal s třemi hlasy ve Slavíku

Karel Gott byl zdaleka nejúspěšnějším zpěvákem naší historie. 42krát vyhrál soutěž Zlatý a Český slavík. Vydal 293 sólových alb u nás i v zahraničí a celkově prodal přes 50 milionů desek. Přitom by jeho první zkušenosti z showbyznysu odradily skoro každého. Když se ztrémovaný Gott objevil poprvé v televizním přenosu k patnáctému výročí osvobození republiky, dostal několik kritických dopisů od diváků, jeden z nich později Gott rád citoval: „Uslyším-li vás ještě jednou mečet do televize, přijedu to tam zapálit, ať si to pak s vámi vyřídí. Platím 15 korun měsíčně.“

Karel Gott v dokumentárním snímku Karel
Autor: Karel Gott agency Karel Gott v dokumentárním snímku Karel

V roce 1962 uspořádala redakce časopisu Mladý svět poprvé anketu Zlatý slavík. Své sympatie k písničkám a interpretům tehdy vyjádřilo 797 čtenářů a vítězem se stal Waldemar Matuška. Gott získal pouhé tři hlasy. Ovšem stačil rok a Gott Matušku porazil.

PERLIČKY ZE ŽIVOTA KARLA GOTTA NAJDETE TADY

Sláva na sebe nenechala dlouho čekat, Gott se stal populárním i v zahraničí, zejména v Německu, zazpíval si také v v Carnegie Hall v New Yorku. Nazpíval tak klasické hity jako Lady Carneval, Trezor, Když muž se ženou snídá a svůj poslední hit Srdce nehasnou nazpíval se svou dcerou Charlotte Elle Gottovou.

Karel Gott

Karel Gott: Perličky ze života fenomenálního zpěváka

reklama

Související témata: Karel Gott , Karel Gott , dokument , Ivana Gottová , smrt , rakovina

reklama

Přečtěte si také

reklama