Tito mazlíčci málem způsobili svým majitelům infarkt. Podívejte se, proč

Domácí mazlíčci jsou samozřejmě hlavně radost, někdy nám ale dokážou pořádně zamotat hlavu. Obyčejná rozžvýkaná rtěnka vypadá jak krvavý masakr. A co taková šiška v hubě vašeho Punťi? Podívejte se do galerie na zábavné prohřešky domácích miláčků.

Domácí mazlíčky milujeme a nedáme na ně dopustit, často však připomínají malé děti. Málokdy se vyplatí nechat je doma úplně samotné. A pokud zažívají doma nudu, zatímco jste pryč, můžete se spolehnout, že vám doma připraví pořádné překvapení. Někdy je to o infarkt!

Když vaše štěně objeví rozžvýkanou rtěnku

Když vaše bělouskvoucí štěně objeví rudou rtěnku, automaticky začnete počítat další mazlíčky. V hlavě majitele se začnou objevovat vzpomíny na horory jako je třeba Texaský masakr motorovou pilou. A ta úleva, když zjistíte, že vám váš miláček rozžvýkal pouze vaši luxusní rtěnku!

Co dokáže šiška

Optické iluze jsou zábavné do doby, dokud nenarazíte na vlčáka se čtyřmi řadami žlutých tesáků. Málokoho napadne, že by za hororový vzhled mohla jen obyčejná šiška a hravý pes.

Podívejte se do galerie na vtipné optické klamy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.