Herec Can Yaman ze Zasněné lásky se vrátil z vojny. U bran na něj čekala jeho největší fanynka!

Turecký herec, který okouzlil nejen Češky, ale i celou západní Evropu společně s latinskou Amerikou musel na povinnou vojenskou službu. Po třech týdnech se vrací do společnosti, bez vlasů a fousů. Jak vypadá teď?

Turecký seriál Zasněná láska, kde hraje hlavní mužskou roli Can Yaman, vysíláme každý den na Prima LOVE. Sledovat seriál a novinky můžete také online v našem archivu iPrima.cz

SLEDUJTE ZASNĚNOU LÁSKU ONLINE

Jak jsme vás už informovali, čerstvý třicátník a vystudovaný právník, musel nastoupit na třítýdenní vojenskou službu, která je v Turecku povinná. Tato povinnost samozřejmě zahrnovala (pro fanynky) bolestivý fakt, že se Can Yaman musí vzdát své husté hřívy a pěstěných fousů. Yaman však změnu svého vzhledu nebral tak tragicky.

"V rámci vojenské služby v Turecku pro mě není možné, abych si tento účes nechal. Jsem povinen vlasy ostříhat. Díky tomu se mi ozvalo několik neziskových organizací, jež pracují s lidmi, kteří potřebují pomoci. Mohl bych jim tak darovat svoje vlasy, speciálně lidem, kteří trpí rakovinou," vysvětlil herec v listopadu 2019 během tiskové konference ve Španělsku.

Návrat mezi civilisty a fotka s největší fanynkou

Can Yaman se odebral na vojnu už 6. ledna, tuto neděli se tak vrátil mezi civilisty. Autem si pro něj dojel jeho manager a největší fanynka tureckého herce. Na sociálních sítích se tak podělila o to, jak Yaman vypadá ve vojenském. Největší fanynkou samozřejmě není nikdo jiný než jeho maminka.

HVĚZDA ZASNĚNÉ LÁSKY JE ŠTÍR. JAK NA TAKOVÉHO MUŽE?

Podobné články

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.