Hvězda z Beverly Hills 90210 oznámila, že trpí rakovinou čtvrtého stadia

Všichni ji známe jako milou brunetku ze seriálu Beverly Hills 90210, která měla se svými rodiči a bratrem dokonalé vztahy. Shannen Doherty jako Brenda Walshová ukradla srdce mnoha chlapcům v devadesátých letech. Herečka a matka už několik let bojuje s rakovinou a svým fanouškům na sociálních sítích ukazuje pravou tvář nemoci. Dnes odhalila, že se rakovina znovu vrátila.

Seriálová herečka Shannon Doherty byla vždy velice transparentní o nemoci, kterou prožívala. Se stejným přístupem se postavila i tomu, že se rakovina, kterou léčí od roku 2015, znovu vrátila. Herečka a hvězda Beverly Hills 90210 momentálně trpí rakovinou prsu ve čtvrtém stadiu.

Rakovina se vrátila

O svém zdravotním stavu informovala dnes během svého vystoupení v jednom z nejsledovanějších televizních pořadů Ameriky "Good morning show".

"Byla by to otázka dní, možná týdne, kdyby to vyšlo najevo. Jsem ve čtvrtém stadiu rakoviny. Nemyslím si, že bych to ještě zpracovala," svěřila se bolestivě herečka.

Osmačtyřicetiletá herečka podle svých slov prožívá smíšené pocity. "Rozhodně jsou dny, kdy se ptám – proč já. Ale pak si říkám, proč by vlastně ne? Kdo si něco takového zaslouží? Musím říct, že moje první reakce na takovou zprávu je hlavně to, jak to řeknu mé mamince a manželovi," říká Shannen Doherty.

Transparentní boj proti rakovině přes sociální média

Už od první diagnostiky rakoviny se hvězda seriálu Čarodějky rozhodla s nemocí bojovat s podporou svých fanoušků na sociálních sítích. Doherty není ženou, která by na Instagramu ukazovala jen usměvavé fotky v šátku. Nebojí se ukázat reálnou tvář choroby, která při léčení bolí, zároveň svým přístupem dokazuje, že není třeba se vzdávat a naděje vždy existuje.

Možná i proto Doherty stále pokračuje v natáčení nové řady seriálu 90210.

Sdílejte článek
Štítky nemoc Amerika rakovina Instagram herec sociální síť Beverly Hills 90210 Brenda Walshová Shannen Doherty Čarodějky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.