Celebrity

9. února 2021 08:00

beccy@seznam.cz

Tohle není fotomontáž! Slavné matky jen porodily své kopie. Jejich podoba je až neuvěřitelná!

Tyto slavné ženy své dcery tedy rozhodně nezapřou. Ne nadarmo se říká, že jablko nepadá daleko od stromu a v případě krásných hereček to můžeme jen potvrdit. Při pohledu na jejich mladší kopie máte pocit, že se buď přetočil čas, nebo jde o dobrou fotomontáž. Podívejte se s námi, kdo si porodil své dvojče.

Jablko nespadlo daleko od stromu

Herečka Gwyneth Paltrow porodila svou krásnou dceru před 16 lety. Jejím otcem je zpěvák kapely Coldplay Chris Martin. Svou dceru pojmenovali vtipně „Apple“ (Jablko) a tady to tedy opravdu sedí, když si vybavíme přísloví, že „jablko nepadá daleko od stromu". Holky se pochlubily společnou fotkou i s babičkou, kde se zase Gwyneth nápadně podobá své matce.

Apple nedávno oslavila své šestnácté narozeniny: „Jsi světlo mého srdce, jsi čistá radost. Jsi prudce inteligentní a máš nejlepší, nejsušší a nejskvělejší smysl pro humor. Být tvou matkou je to nejlepší na světě,“ napsala Gwyneth na Instagram k narozeninám dcery. I když krásu zdědila po své matce, vypadá to, že talent po otci. Vidět jsme to mohli na koncertu Coldplay v Glastonbury, kde se na pódiu ke kapele přidala a zpívala. Zatím tíhne k hudbě, tak uvidíme, zda ji spatříme spíš na koncertních podiích, nebo stříbrném plátně.

Velmi nebezpečná podoba

Cenu pro dvojčata vyhrává Reese Witherspoon a její dcera Ava Phillippe. Dvacetiletá Ava jako by matce z oka vypadla. Dokonce mají i podobnou mimiku, což dokázaly společnou fotkou, kde Ava udělá úšklebek typický pro její matku. Herečka má dceru ze vztahu s hercem Ryanem Phillippem, známým z filmu „Velmi nebezpečné známosti“. S tím má ještě syna Deacona. Ava se zatím věnuje modelingu, má za sebou dokonce kampaň pro značku oblečení, k tomu studuje univerzitu v Berkeley.

Krásná po matce, nadaná po otci

Zpěvačka Vanessa Paradis byla vždy výjimečná a tak trochu jinak krásná. Přesně to podědila i její dcera Lily-Rose Depp, kterou má s hercem Johnny Deppem. Jak už to tak bývá, i zde to vypadá, že krásu zdědila holčička po mamince, ale talent po otci. Lily má za sebou velmi úspěšnou hereckou roli ve snímku „Král“, který je dobře hodnocen. Dokonce tam měla najít i lásku, a to u hlavního představitele Timothéeho Chalameta. Mladá herečka svůj první film ale natočila už ve čtrnácti, přesně v tomto věku její matka nazpívala svou první píseň „Joe le taxi“, kterou se proslavila.

Gazela jako maminka

Ve šlépějích své matky jde i nádherná Kaia Gerber, dcera topmodelky Cindy Crawford a podnikatele Randeho Gerbera. Asi nemusíme říkat, že je to celá maminka. Tahle holka má v devatenácti letech za sebou už tři titulky pro módní bibly Vogue, přehlídky jako Chanel, Fendi, Miu Miu, MaxMara, Givenchy, Bottega Veneta, no prostě všechny značky, které si představíte, a kampaně pro Omegu nebo Calvin Klein. Rozhodně se v modelingovém světě neztratila a i když v některých případech za slávu svých dětí mohou úspěšní rodiče, Kaia na světová mola rozhodně patří. Do modelingu navíc začal „fušovat“ i její bratr Presley.

Modelingová kariéra nejspíš čeká i dceru andílka Victoria´s Secret Alessandry Ambrosio – Anju. Dvanáctiletá kráska jako by mamince z oka vypadla.

Geny se nezapřou ani u Baldwinů. Dcera Aleca a Kim Basinger Ireland je celá maminka za mlada, jen trošku divočejší verze.

Sdílejte článek
Štítky děti Johnny Depp Apple herec kopie Gwyneth Paltrowová Vanessa Paradis slavné tváře klon herecka Chris Martin Kim Basingerová Reese Witherspoonová Cindy Crawfordová Coldplay

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.