zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Lucie Vondráčková: U natáčení s vlastními dětmi jsem umírala, ale zvládli jsme to

Lucie Vondráčková ve filmu Dokonalý polibek
Autor: Luna Studios Lucie Vondráčková ve filmu Dokonalý polibek
Zpěvačka Lucie Vondráčková se vedle svých videoklipů objevila i v několika českých filmech – třeba Šmankote, babičko, čaruj!, Královský slib, Babovřesky nebo Decibely lásky. Během svého pobytu za mořem si ale stihla zahrát i v kanadské komedii Perfektní polibek české režisérky Martiny Adamcové.

reklama

Snímek jste mohli vidět nedávno na FTV Prima a k této příležitosti herečka, která se v době jeho vzniku mimo jiné rozváděla s hokejistou Tomášem Plekancem, sdělila Top Star Magazínu své nejsilnější zážitky z natáčení.

Natáčení ve vlastním domě s vlastními dětmi

Kromě toho, že tenhle romantický film Vondráčkové otevřel dveře do Unie kanadských herců, ukázal zároveň, jak zpěvačka v Kanadě bydlela. Část filmu se totiž natáčela v domě, kde spolu s Plekancem bydleli sedm let. „Pro mě je to takové fotoalbum toho, kde jsem byla zvyklá žít. A díky tomu filmu to mám navždycky ve vzpomínkách,“ přiznala sama Vondráčková.  

Lucie Vondráčková ve svém skutečném domě, kde se natáčel film Dokonalý polibek
Autor: Luna Studios Lucie Vondráčková ve svém skutečném domě, kde se natáčel film Dokonalý polibek

Slečna Tanya Cova, kterou Lucie Vondráčková ve filmu ztvárnila, žije ve třiceti stále u rodičů, ztratila práci a ten pravý je navíc v nedohlednu. Jednoho dne jí ale dojde trpělivost a najde útočiště u své rodinným životem znuděné kamarádky se dvěma dětmi. A právě ty si zahráli skuteční potomci zpěvačky. „Ano, jsou tam taky ve vzpomínkách. Jsou tam zakonzervováni. Jsou malincí, teď už jsou velcí a je úžasné se na to koukat, protože byly roztomilí. A já jsem hlavně nehrála jejich mámu, ale holku, která je hlídá, takže mi spíš měli vadit,“ vysvětluje Vondráčková.

Odhalila taky, jak se její synové i ona sama ve svých nezvyklých rolích cítili: „Bylo to strašně těžké, protože ke mně chodili a objímali jsme se, a když pak začala klapka, najednou jsem je musela odstrkovat od sebe. To mi bylo strašně líto a umírala jsem u toho, ale zvládli jsme to. Bylo to skvělé.“

Lucie Vondráčková a její skutečné děti ve filmu Dokonalý polibek
Autor: Luna Studios Lucie Vondráčková a její skutečné děti ve filmu Dokonalý polibek

Dokonalý, ale mrazivý polibek

Na natáčení prý nezapomene ani kvůli mrazivému počasí. Hluboko do paměti se jí vrylo hlavně mrazivé počasí. „Ten dokonalý polibek, který jsme si tam měli dávat s mým kolegou, se točil v minus třiceti. Protože ale zapadalo sluníčko, museli jsme to natočit ještě jednou. A to bylo minus 35,“ popisuje Vondráčková extrémní kanadské podmínky.

Film Dokonalý polibek se natáčel i v krutých kanadských mrazech
Autor: Luna Studios Film Dokonalý polibek se natáčel i v krutých kanadských mrazech

Naštěstí ale nikdo ze štábu nezmrzl, a vznikla tak svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek, na kterou se nyní můžete podívat online na iPrima.cz.

Reportáž s Lucií Vondráčkovou v Top Star Magazínu si pak můžete pustit v následujícím videu.

Autor: Kristýna Šťastná

reklama

Související témata: Lucie Vondráčková , Dokonalý polibek , film , komedie , Kanada , TOP STAR , Top Star magazín , natáčení

reklama

Přečtěte si také

reklama