Životní styl

27. listopadu 2020 21:00

Petra Kloidová

Monika Absolonová má koronavirus. Můj průběh nemoci je nebezpečný, upozorňuje

Zpěvačka a maminka dvou dětí Monika Absolonová na svém instagramovém účtu v pátek večer oznámila, že má pozitivní výsledky na koronavirus. Je si je vědoma, že její průběh nemoci je nebezpečný. Jak její nemoc probíhá?

Monika Absolonová nedávno výrazně změnila účes a teď i vlastní zdravotní status. Z brunety je blondýna s mikádem a ze zdravé mámy dvou dětí je momentálně žena v karanténě. Na svém Instagramu Monika Absolonová potvrdila, že má pozitivní test na koronavirus. A ve svém příspěvku se rozepsala o tom, proč je její osobní průběh nemoci tak nebezpečný.

Absolonová totiž nezaznamenala žádné projevy nemoci, nakazil ji někdo v jejím okolí, a tak musela na testy, které odhalily, že je pozitivní na COVID-19. Kdyby na testy nešla, mohla by tak zcela nevědomě nakazit poměrně velký počet lidí. Práci i přes vládní zákaz kulturních akcí má viditelně stále.

„...Tak přátelé ode dneška jsem pozitivní a mám na to potvrzení. Nepotěšilo mě tohle potvrzení covidové pozitivity, ale co se dá dělat. Přestože jsem dělala vše pro to, abych se nákaze vyhnula, našla si mě. Naštěstí vím, kde jsem se s ní potkala, tak jsem v klidu. Ani příznaky nemám. A to mi došlo, že může být nebezpečné... protože kdybych to nevěděla, šla bych zítra do rozhlasu... v neděli na natáčení a mohla teoreticky nakazit další... Tak přestože mě mrzí, že zítra neuvidím všechny na 30nách Tobogánu a že v neděli nenatočím moc milý pořad pro Českou televizi o člověku, kterého jsem celý život obdivovala, jsem ráda, že nikoho nenakazím, protože to, co pro někoho je chřipka nebo nic, tak pro druhého může být závažné..." píše Absolonová na sociálních sítích. Dále uvádí, že v karanténě bude s manželem, který nedávno oslavil čtyřicátiny společně s dvěma syny.

Sdílejte článek
Štítky nemoc Instagram Česká televize koronavirus COVID-19 Monika Absolonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.