zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Monika Absolonová má koronavirus. Můj průběh nemoci je nebezpečný, upozorňuje

Monika Absolonová
Autor: Prima archiv Monika Absolonová
kloidop , Vydáno: 27.11.2020
Zpěvačka a maminka dvou dětí Monika Absolonová na svém instagramovém účtu v pátek večer oznámila, že má pozitivní výsledky na koronavirus. Je si je vědoma, že její průběh nemoci je nebezpečný. Jak její nemoc probíhá?

reklama

Monika Absolonová nedávno výrazně změnila účes a teď i vlastní zdravotní status. Z brunety je blondýna s mikádem a ze zdravé mámy dvou dětí je momentálně žena v karanténě. Na svém Instagramu Monika Absolonová potvrdila, že má pozitivní test na koronavirus. A ve svém příspěvku se rozepsala o tom, proč je její osobní průběh nemoci tak nebezpečný.

Absolonová totiž nezaznamenala žádné projevy nemoci, nakazil ji někdo v jejím okolí, a tak musela na testy, které odhalily, že je pozitivní na COVID-19. Kdyby na testy nešla, mohla by tak zcela nevědomě nakazit poměrně velký počet lidí. Práci i přes vládní zákaz kulturních akcí má viditelně stále.

Monika Absolonová
Autor: instagram.com/monika_absolonova Monika Absolonová

„...Tak přátelé ode dneška jsem pozitivní a mám na to potvrzení. Nepotěšilo mě tohle potvrzení covidové pozitivity, ale co se dá dělat. Přestože jsem dělala vše pro to, abych se nákaze vyhnula, našla si mě. Naštěstí vím, kde jsem se s ní potkala, tak jsem v klidu. Ani příznaky nemám. A to mi došlo, že může být nebezpečné... protože kdybych to nevěděla, šla bych zítra do rozhlasu... v neděli na natáčení a mohla teoreticky nakazit další... Tak přestože mě mrzí, že zítra neuvidím všechny na 30nách Tobogánu a že v neděli nenatočím moc milý pořad pro Českou televizi o člověku, kterého jsem celý život obdivovala, jsem ráda, že nikoho nenakazím, protože to, co pro někoho je chřipka nebo nic, tak pro druhého může být závažné..." píše Absolonová na sociálních sítích. Dále uvádí, že v karanténě bude s manželem, který nedávno oslavil čtyřicátiny společně s dvěma syny. 

reklama

Související témata: Monika Absolonová , koronavirus

reklama

Přečtěte si také

reklama