Museli jsme se s Nicole rozejít, abychom mohli mít rodinu, tvrdí tenista Radek Štěpánek

Tenista Radek Štěpánek (41) už před více než dvěma lety ukončil svou bohatou kariéru. Má za sebou pár trenérských angažmá a rozjel i obchodní aktivity. Podle svých slov se ale nyní chce věnovat především své manželce Nicole Vaidišové (30) a dceři.

Jako host v Show Jana Krause vedle svého heroického výkonu z roku 2009, kdy v Chorvatsku po šestihodinovém maratonu porazil domácího hráče Karloviče, připomněl i prvního svěřence, kterého trénoval. Tím byl rovnou srbský tenista Novak Djokoviċ, se nímž se ale nakonec kvůli názorovým neshodám rozešel. „On dělal většinou úplný opak, než jsem mu radil,“ prozradil Štěpánek. Poté trénoval bulharského hráče Grigora Dimitrova, jejichž spolupráce už také skončila. V této souvislosti zavzpomínal i na svého nejlepšího kouče, kterým pro něj byl v dětství vlastní tatínek.

Přestože nabídky na trénování stále přicházejí, bývalý český tenista se chce věnovat raději své devatenáctiměsíční dceři Stelle. „Je to asi nejkrásnější čas a já ho chci trávit s ní,“ řekl na rovinu pyšný tatínek a manžel neméně slavné tenistky Nicole Vaidišové. Jejich vztah proslul mimo jiné tím, že se v roce 2010 vzali, po třech letech se rozvedli a v roce 2018 si opět řekli ano.

Štěpánek jako iniciátor druhé šance

I v důvodu několikaletého odloučení, během nějž Štěpánek rok chodil s další populární českou tenistkou Petrou Kvitovou, má bývalý tenista jasno: „Každý vztah se vyvíjí, a možná právě proto, abychom dnes mohli být spolu a mít spolu rodinu, krásnou dceru a spokojeně spolu žít, museli jsme se rozejít.“

Štěpánek se nebál přiznat ani to, že iniciátorem druhé šance byl právě on. „Já jsem řekl, že si v životě vezmu jen jednu ženu. Ale neřekl jsem kolikrát,“ doplnil s úsměvem. Jestli bude další svatba, je ve hvězdách. Celá rodina ale vypadá spokojeně a zdá se, že především díky dceři, která se narodila v červenci roku 2018, všechno funguje, jak má.

Autor: Kristýna Šťastná

Na Radka Štěpánka v Show Jana Krause se můžete podívat v následujícím videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.