Nenechte si ujít slevu 25 % na česká keto jídla KetoFit® v Prima NÁKUPECH

Nenechte si ujít slevu 25 % na česká keto jídla KetoFit® v Prima NÁKUPECH

Toužíte po štíhlé postavě? Chtěli byste letos opravdu zhubnout do plavek? Pak pro vás máme skvělé řešení. Pusťte se do boje za krásné tělo s jídly KetoFit! Nejen, že kila půjdou viditelně, a hlavně velmi brzy dolů, navíc si ale ještě skvěle pochutnáte.

Důkazem místo slibů je velká hubnoucí akce na Prima Ženy, kde díky keto stravování v rámci úžasných proměn ženy zhubly kýžené kilogramy a začaly se konečně cítit dobře ve svém těle. Inspirujte se jejich příběhy a nastartujte svoji změnu právě teď!

Dejte si panna cottu, pizzu nebo třeba svíčkovou

Pizza nebo svíčková během diety? Vyloučeno! Ne však s KetoFit! A ani to není vše – pochutnat si totiž můžete na více než 60 jídlech, která sestavili odborníci na výživu tak, aby vašemu tělu dodala všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály, a zároveň zajistila velmi efektivní hubnutí.

Vy si je díky akci Prima NÁKUPY můžete nyní dopřát s 25% slevou.

Jak hubnutí s ketodietou funguje?

Účinnost ketodiety spočívá ve výrazném snížení příjmu sacharidů, což nastartuje jev zvaný ketóza. Během ní tělo začne jako primární zdroj využívat tuky – a to jak z potravy, tak i z tělesných zásob. Výsledkem je velmi efektivní hubnutí.

Nejen pro hubnutí, ale i pro rekreační sportovce a celou rodinu

Jídla KetoFit jsou ideálním pomocníkem pro všechny, kteří chtějí hubnout, ale také pro rekreační sportovce, kteří tělo nechtějí zbytečně zatěžovat. Díky mnoha chutným receptům je navíc snadno zakomponujete také do jídelníčku pro celou svou rodinu.

Léto je za dveřmi, neváhejte a pojďte do toho s Prima NÁKUPY a KetoFit!

Sdílejte článek
Štítky jídlo hubnutí Prima nákupy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.