Životní styl

16. září 2019 10:55

Martina Čerňanská

Nikol Štíbrová: Žádný chlap není!

Nikol Štíbrová, rodačka z Rakovníka, patří mezi nejvlivnější a nejvtipnější ženy českého internetu.

V roce 2017 vyhrála soutěž Czech Blog Award v kategorii Instagram a v tuto chvíli má přes 400 tisíc sledujících. Je maminkou dvouletého syna Mathiase, jehož otcem je Martin Kyncl, se kterým se ale poměrně krátce po narození jejich dítěte rozešla.

„Těžko se o tom mluví, těžko se to vysvětluje. Ale dlouho jsme o tom přemýšleli. Jestli se nenecháváme jen strhnout dobou, jestli to, co vidíme kolem sebe, jak jsou ostatní vztahy vrtkavé, jestli nás to neovlivňuje,“ zapřemýšlela herečka a nyní i zpěvačka pro Magazín DNES letos v lednu. Bohužel na nic se svým snoubencem Martinem nepřišli a tak se raději v dobrém rozešli. „Máme každý svou domácnost, jsme blízko, o Máťu se staráme společně, jsme pořád rodina. Máme lepší vztah, než když jsme bydleli společně,“ přiznala.

Kromě mateřských povinností také moderuje v rádiu a věnuje se projektu 3v1. Spolu s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou natáčejí vtipná videa, ve kterých se nebojí udělat legraci z čehokoliv a kohokoliv.

Nová životní etapa

A nyní se úspěšná influencerka vrhla na další povolání – je z ní zpěvačka. Oslovili ji kluci z kapely IMT SMILE, jestli by s nimi nenazpívala jejich novou písničku. „Mně napsal Ivan Tásler na Instagram, je nová doba, no, píše se na Instagram (smích). Já si tam totiž ze srandy dala nějakou písničku, co jsem zpívala malému Máťovi a hrála mu na kytaru. No a Ivan měl asi nějakou slabou chvíli a napsal mi, že je to hezký. Tak jsme si začali psát a já měla radost, protože IMT SMILE je pro mě srdcovka. Já je poslouchala už když mi bylo 20 s mojí první láskou, která byla ze Slovenska, takže já jejich písničky mám spojené s tím prvním pocitem zamilování.“

Písnička bude ústředním songem filmu Příliš osobní známost, který bude mít premiéru v lednu 2020 a zazní možná i na koncertu IMT SMILE na koncertu 19. 11. v Praze. „Ta písnička je super, je hrozě chytlavá, tak doufám, že se bude líbit,“ dodává Nikol.

Podívejte se na celý rozhovor v TOP STARU:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.